Печат
ПДФ
Дек
14

Класиране и резултати на участниците в коледно математическо състезание 2011

Коледно математическо състезание 2011На 10 Декември 2011г. се проведе "Коледното математическо състезание" - 2011 година, организирано от  Секция "Изток" - Съюз на математиците в България.

argaiv1946

Списък на участниците в турнираСписък на участниците - резултати и тяхното класиране в състезанието:

 

1 клас АННА САМУНДЖИ   112 ОУ  72 точки
1 клас ВИКТОР ВЕЛИЧКОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   72 точки
1 клас ЕМА СТОЯНОВА   8 СОУ  97 точки
1 клас ЗДРАВКО РАЕВ   73 СОУ  97 точки
1 клас КАЛОЯН ПЕТРОВ   107 ОУ  97 точки
1 клас Мартин Лозанов    ЕСПА  97 точки
1 клас ПАВЕЛА БЕЛОВА   ЧОУ П. Берон  97 точки
1 клас ВЯРА 1А   34 ОУ  96 точки
1 клас ГЕОРГИ ДИМИТРОВ   8 СОУ  96 точки
1 клас ЛЮБОМИР БОРИСОВ МАНЧЕВ    128  96 точки
1 клас МАРТИН КОСТАДИНОВ   ЧОУ П. Берон  96 точки
1 клас ВЕСЕЛА РАЙЧЕВА   119 СОУ  95 точки
1 клас ВИКТОРИЯ ВАЛЕНТИНОВА ЦАНКОВА    145  95 точки
1 клас ГЕОРГИ АТАНАСОВ   73 СОУ  95 точки
1 клас ЛЪЧЕЗАР АРНАУДОВ    125  95 точки
1 клас РАЯ НИНЕВА   96 СОУ  95 точки
1 клас ДАНИЕЛ РУМЕНОВ ЛАЛЕВ   145  94 точки
1 клас ИВАН СТОЛАРОВ   ЧОУ П. Берон  94 точки
1 клас ЛЪЧЕЗАР СВЕТЛИНОВ ФИЛИПОВ   128  94 точки
1 клас МИХАЕЛА ТОДОРОВА ДИМИТРОВА   145  94 точки
1 клас ПАВЕЛ МАРИНОВ   41 ОУ  94 точки
1 клас СТЕФАН РАЙЧЕВ   ЧОУ П. Берон  94 точки
1 клас ТЕОДОР МАЛЧЕВ   ЧУ"УВЕКИНД"   94 точки
1 клас ХРИСТО ВЕНЕЛИНОВ ЖЕКОВ   125  94 точки
1 клас АНДРЕЯ ХРИСТОВА   90 СОУ  93 точки
1 клас БОЖИДАРА БОЖИДАРОВА ГЪЛЪБОВА   145  93 точки
1 клас ИЛИЯНА АСЕНОВА ТРАХАНАРОВА   145  93 точки
1 клас КАЛОЯН ОГНЯНОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   93 точки
1 клас КРАСИМИР ВЛАДИМИРОВ ТИМОВ   96  93 точки
1 клас МИЛИЦА БОЙКОВА СТЕФАНОВА   145  93 точки
1 клас НИКОЛ ЛЪЧЕЗАРОВА НИКОЛОВА   145  93 точки
1 клас СИМОНА ПЛАМЕНОВА СИМЕОНОВА   128  93 точки
1 клас БОРИС ВЛАДИСЛАВОВ МИКОВ   128  92 точки
1 клас ВИКТОР НЕДЕЛЧЕВ   ЧОУ П. Берон  92 точки
1 клас ИРИНА ЗАГОРОВА   104 ОУ  92 точки
1 клас КАТРИН ИЛИЕВА МАРИНОВА   ЧОУ КЛ ОХ   92 точки
1 клас МАРТИН ИЛЧЕВ   109 ОУ  92 точки
1 клас НИКОЛА ДЕЯНОВ ГЕОРГИЕВ   73  92 точки
1 клас НОРА ДУРАЛИЕВА   73 СОУ  92 точки
1 клас РАДОСТ ДОЙЧЕВА   ИТАЛ ЛИЦЕЙ  92 точки
1 клас АЛЕКСАНДРА СИМЕОНОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   91 точки
1 клас БОЖИДАР БОНЕВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   91 точки
1 клас ВОЛЕН ИЛКОВ ПЕЦЕВ   128  91 точки
1 клас ГЕОРГИ ПАНОВ   34 ОУ  91 точки
1 клас ДЕНИЦА ХРИСТОВА БОЙКОВА   145  91 точки
1 клас ДИМИТЪР СОМЛЕВ   35   91 точки
1 клас ИЛИЯН КУЗМОВ   55 СОУ  91 точки
1 клас КАТИ КАЗАНДЖИЕВА   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   91 точки
1 клас МАГДАЛЕНА ГЕНОВА   120 ОУ  91 точки
1 клас МАРИО ДИОНИСИЕВ   104 ОУ  91 точки
1 клас МИЛА ДИМИТРОВА   122 ОУ  91 точки
1 клас МИЛА СПАСОВА   41 СОУ  91 точки
1 клас МИХАИЛ МАРИНОВ   105 СОУ  91 точки
1 клас ХРИСТО БАКРАЧЕВ   34 ОУ  91 точки
1 клас Виктор Михайлов   32   90 точки
1 клас ДЕНИС СТОЯНОВ   ЕСПА   90 точки
1 клас ЛИЛИ АТАНАСОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   90 точки
1 клас ЛЮБОМИРА СТОЯНОВА ФРАНЦОВА   25  90 точки
1 клас МАРТИН СЛАВЧЕВ   139 ОУ  90 точки
1 клас НАЙДЕН БОРОДЖИЕВ   19 СОУ  90 точки
1 клас ПЕТКО РОСЕНОВ СТОЯНОВ   145  90 точки
1 клас СИМЕОН КИРИЛОВ ГОСПОДИНОВ   134  90 точки
1 клас ХРИСТИАН СЕМЕРДЖИЕВ   31 СУЧЕМ  90 точки
1 клас ВИКТОР СТОЯНОВ   119 СОУ  89 точки
1 клас Виктория Валентинова Данчева   100 ОУ  89 точки
1 клас ГЕОРГИ КИРИЛОВ   34 ОУ  89 точки
1 клас ЗОРНИЦА ГЕОРГИЕВА   139 ОУ  89 точки
1 клас КАЛИНА ЗЛАТАНОВА   8 СОУ  89 точки
1 клас КИМ НГОК АНХ   32  89 точки
1 клас МАРТИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ   145  89 точки
1 клас МИЛА СТАНКОВА   119 СОУ  89 точки
1 клас МИХАЕЛА АНТОНОВА   36 СОУ  89 точки
1 клас РУМЕН АНГЕЛОВ ВИДЕНОВ   41  89 точки
1 клас СИЛВИЯ ШАЛАМАНОВА   8 СОУ  89 точки
1 клас ТЕОДОРА ТЕРЗИЕВА   104 ОУ  89 точки
1 клас ТОДОР КУЛЧЕВ   105 СОУ  89 точки
1 клас ТХУ АН НГУЕН   141 ОУ  89 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР КАРАМОЧЕВ   139 ОУ  88 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ   105 СОУ  88 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ПЕНЕВ   139 ОУ  88 точки
1 клас ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ   90  88 точки
1 клас ЛЮБОМИР КОЦЕВ   107 ОУ  88 точки
1 клас НИКОЛА ТОДОРОВ   119 СОУ  88 точки
1 клас НИЯ ТОНЧЕВА   104 ОУ  88 точки
1 клас ПЕТЪР ГРИГОРОВ   12 СОУ  88 точки
1 клас РАДОСЛАВА СТАНИСЛАВОВА БАКАЛОВА   145  88 точки
1 клас СТЕФАН ДРАГОСЛАВОВ   2   88 точки
1 клас ТОМАС МАРТИНОВ   105 СОУ  88 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ДОЙЧЕВ   ЧОУ П. Берон  87 точки
1 клас АНТОНИЯ НИКОЛАЕВА ИЛИЕВА   ЧОУ КЛ ОХ  87 точки
1 клас ВИКТОР ИЛЧЕВ   20 ОУ  87 точки
1 клас ВЛАДИСЛАВ ПАВЛОВ   56 СОУ  87 точки
1 клас ГЕОРГИ МЕЧЕВ   ЧСОУ"ДРИТА"   87 точки
1 клас ДАВИД КЕРИМОВ   120 СОУ  87 точки
1 клас ЕКАТЕРИНА АДРИАНОВА ХАРАЛАМБИЕВА   125  87 точки
1 клас ИВАН ТАГАРЕВ   31 СУЧЕМ  87 точки
1 клас КАЛИНА ЯНКОВА КОСТАДИНОВА   ЧОУ КЛ ОХ  87 точки
1 клас КАРОЛИНА ИЛИЕВА ДИНЕВА   83  87 точки
1 клас МАРИЯ БОРАЧЕВА   98 НУ  87 точки
1 клас МАРТИН ЛЕВИЕВ   73 СОУ  87 точки
1 клас МИХАИЛ СЕВДИН   31 СУЧЕМ  87 точки
1 клас ТЕОДОРА СЛАВОВА САВОВА   128  87 точки
1 клас ЯНА ДРАМОВА   119 СОУ  87 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ   34 ОУ  86 точки
1 клас БОРИС ГЪРКОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   86 точки
1 клас ВИКТОРИЯ НИКОЛОВА   34 ОУ  86 точки
1 клас ДАРИНА АНГЕЛОВА УЗУНОВА   ЧОУ КЛ ОХ  86 точки
1 клас ЕКАТЕРИНА ВАЛЕНТИНОВА КОСТОВА   90  86 точки
1 клас ИВА АЛЕКСАНДРОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   86 точки
1 клас ИВАН ВЛАДЕВ   34 ОУ  86 точки
1 клас ИЛИЯ ПЕТРОВ   5 СОУ  86 точки
1 клас КРАСИМИР ТОДОРОВ   8 СОУ  86 точки
1 клас НЕЛИ ГАБРОВСКА   112 ОУ  86 точки
1 клас БОЯНА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА   128  85 точки
1 клас ВЕСЕЛИН ГОРАНОВ   31 СУЧЕМ  85 точки
1 клас ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА   125   85 точки
1 клас КАЛОЯН ГЪРНЕВ   38 СОУ  85 точки
1 клас КОНСТАНТИН КОВАНДЖИЕВ   129   85 точки
1 клас КРИСТИЯН СКОРДЕВ   8 СОУ  85 точки
1 клас ЛЮБО ВАСИЛЕВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   85 точки
1 клас МАРТИН МАРТИНОВ РАФАИЛОВ   86  85 точки
1 клас МИЛЧО ХАРАЛАНОВ   45 ОУ  85 точки
1 клас ПЕТЪР ГЕНЧЕВ   ЧСОУ"ДРИТА"   85 точки
1 клас СВЕТОСЛАВ ЖЕЛЯЗКОВ   32 СОУ  85 точки
1 клас СТОЯН СТОЯНОВ   18 СОУ  85 точки
1 клас ХРИСТИЯН КРЪСТЕВ   104 ОУ  85 точки
1 клас АНГЕЛА СТЕФАНОВА   73 СОУ  84 точки
1 клас АТАНАС ДИМИТРОВ   119 СОУ  84 точки
1 клас ВАСИЛЕНА ВАСИЛЕВА КОЧЕВА   86  84 точки
1 клас ДИАНА БЪРЗАНОВА   151 НСОУ  84 точки
1 клас ЕЛЕНА МИНЕВА   104 ОУ  84 точки
1 клас ЗДРАВКО ГЕОРГИЕВ   104 ОУ  84 точки
1 клас МИХАИЛ АДАМ   41 СОУ  84 точки
1 клас ПАВЕЛ НАЙДЕНОВ   119 СОУ  84 точки
1 клас СИМЕОН ДИМОВ   31 СУЧЕМ  84 точки
1 клас СИМОНА НИКОЛОВА ДИЛОВСКА   125  84 точки
1 клас СЛАВКА НИКОЛАЕВА ТРЕНДАФИЛОВА   145  84 точки
1 клас СТОЯН ГЕОРГИЕВ ГЕРГАНОВ   145  84 точки
1 клас Теодора Георгиева Оронова   192  84 точки
1 клас ХРИСТИЯН КИРИЛОВ НИКОЛОВ   133  84 точки
1 клас ЮЛИЯН КОЛЕВ   145 СОУ  84 точки
1 клас ЮРИЙ КИРЯКОВ   2   84 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР МИЛЕВ   73 СОУ  83 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ЧОБАНОВ   145 СОУ  83 точки
1 клас АНТОНИО КАРМОНА   14 СОУ  83 точки
1 клас АНТОНИЯ КИРИЛОВА ДЕЛЕВА   20  83 точки
1 клас ДИМИТЪР ГОСПОДИНОВ   119 СОУ  83 точки
1 клас ДИМИТЪР ДИМОВ   73 СОУ  83 точки
1 клас ИВАЙЛО ВЪЛЧЕВ   31 СУЧЕМ  83 точки
1 клас ИЛИЯАС БАШИР НОМАН   НУКК  83 точки
1 клас ЙОРДАН СТОЯНОВ   104 ОУ  83 точки
1 клас ЙОРДАН ТРИФОНОВ   148 СОУ  83 точки
1 клас КАЛИНА НИКОЛОВА   ЧОУ"ДОРИС ТЕНЕДИ"  83 точки
1 клас КАЛОЯН ЛЕФТЕРОВ   34 ОУ  83 точки
1 клас Симеон Бисеров Дойчинов   191  83 точки
1 клас СТЕФАН ГЕОРГИЕВ КАРАДОБРЕВ   39  83 точки
1 клас АНТОН БРАТИНОВ   127 СОУ  82 точки
1 клас БОРИС ПЕТРУНЯШЕВ   55 СОУ  82 точки
1 клас ВАСИЛ ИСАЕВ   73 СОУ  82 точки
1 клас ВЛАДИМИР ДЮЛГЕРОВ   31 СУЧЕМ  82 точки
1 клас ДАНИЕЛ ВЕЛАСКЕС   107 ОУ  82 точки
1 клас ИВЕЛИНА ХРИСТОВА ХРИСТОВА   145  82 точки
1 клас КАРОЛИНА ГЕОРГИЕВА   31 СУЧЕМ  82 точки
1 клас КАТРИН ГЕОРГИЕВА   125   82 точки
1 клас КРИСТИЯН ХРИСТОВ   18 СОУ  82 точки
1 клас МАГДАЛЕНА ВЛАДИМИРОВА   18 СОУ  82 точки
1 клас НИКОЛА ПЕТРОВ ПЕТРОВ   145  82 точки
1 клас ПЕТЪР ПИСАРСКИ   73 СОУ  82 точки
1 клас ПОЛИНА КАЛОЯНОВА ИЛИЕВА   145  82 точки
1 клас РАЙАН УЕЛШ   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   82 точки
1 клас ВАСИЛИЙ ЙОВЧЕВ   ЧОУ П. Берон  81 точки
1 клас ГЕОРГИ ЦОНЕВ   20 ОУ  81 точки
1 клас ДИМИТЪР ДОЛАПЧИЕВ   31 СУЧЕМ  81 точки
1 клас ЕМИЛИ ЕМИЛИАНОВА МЛАДЕНОВА   ЧОУ КЛ ОХ  81 точки
1 клас КАЛИНА АЛЕКСАНДРОВА   139 ОУ  81 точки
1 клас КАЛОЯН КОКОШАРЕВ   119 СОУ  81 точки
1 клас КРУМ ИЛИЕВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   81 точки
1 клас МАРТИН ЗЛАТАНОВ   121 СОУ  81 точки
1 клас МАРТИН НАЙДЕНОВ   119 СОУ  81 точки
1 клас МАРТИН ПЕТРОВ   8 СОУ  81 точки
1 клас НИКОЛАЙ БОНЕВ   105 СОУ  81 точки
1 клас РАДОСВЕТА КАРАМАНОВА   73 СОУ  81 точки
1 клас РАЛИЦА ИЛИЕВА   122 ОУ  81 точки
1 клас АЛЕКСАНДРА КИРОВА   34 ОУ  80 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪЛ ИЛЧЕВ   ЧСОУ"ДРИТА"   80 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР НИКОЛАЕВ   8 СОУ  80 точки
1 клас ГЕОРГИ КУЗМАНОВ ГЕНОВ   128  80 точки
1 клас ИВАЙЛО ДИМОВ   104 ОУ  80 точки
1 клас ЙОАНА ЛЮЦКАНОВА   104 ОУ  80 точки
1 клас КРИС ПОПЧОВСКИ   119 СОУ  80 точки
1 клас КРИСТИЯН ПЕТРОВ   104 ОУ  80 точки
1 клас ЛИНА МАЦЕВА   31 СУЧЕМ  80 точки
1 клас МИХАИЛ ХАДЖИЛАЗОВ   119 СОУ  80 точки
1 клас НИКОЛА ГОЕВ   41 ОУ  80 точки
1 клас ПЕТЪР ДОЛАПЧИЕВ   31 СУЧЕМ  80 точки
1 клас ПЕТЪР КРУМОВ   35   80 точки
1 клас ПРЕСЛАВ МАРИНОВ ПАСКАЛЕВ   125  80 точки
1 клас СТАНИСЛАВ ПАШКУЛЕВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   80 точки
1 клас ЦВЕТЕЛИНА ДРАГАНОВА   105 СОУ  80 точки
1 клас ЯНА ГОНЧЕВА   20 СОУ  80 точки
1 клас АНТОНИЯ ТОМОВА   112 ОУ  79 точки
1 клас БОРИС КИСЬОВ   31 СУЧЕМ  79 точки
1 клас БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ГЕШЕВ   128  79 точки
1 клас БОРЯНА ДИКОВА   8 СОУ  79 точки
1 клас ГЕОРГИ СВЕТЛОМИРОВ СТОЯНОВ   2  79 точки
1 клас ДЕНИС КИРИЛОВ   122 ОУ  79 точки
1 клас ДЕНИЦА КУНЧЕВА   73 СОУ  79 точки
1 клас КОНСТАНТИН НИКОЛАИ ДОБРЕВ   83  79 точки
1 клас ЛОРА ЛЮБЕНОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   79 точки
1 клас ЛЮБА АПОСТОЛОВА   20 СОУ  79 точки
1 клас МОНИКА ЗАХАРИЕВА   51 СОУ  79 точки
1 клас НИКОЛ ГОЛЕМАНОВА   14 СОУ  79 точки
1 клас ЯВОР КАЛИНОВ ГЕОРГИЕВ   125  79 точки
1 клас БЛАГОВЕСТ ИВАНОВ   104 ОУ  78 точки
1 клас ВАЯ ЯНДИНА   104 ОУ  78 точки
1 клас ГЕОРГИ ГЕНОВ   119 СОУ  78 точки
1 клас ИВАН ЙОВКОВ ЙОВЧЕВ   128  78 точки
1 клас КАЛИНА МОЛЛОВА   20 СОУ  78 точки
1 клас МАРТИН РАДЕНКОВ   107 ОУ  78 точки
1 клас МИЛА ГЕНЧЕВА   119 СОУ  78 точки
1 клас ПОЛИМИРА НИКОЛОВА   ЕСПА   78 точки
1 клас СЛАВЕЯ ВАСИЛЕВА   35   78 точки
1 клас СТАНИСЛАВ СТЕФАНОВ   55 СОУ  78 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ   107 ОУ  77 точки
1 клас БОЖИДАР БЕЛОВ   НУКК   77 точки
1 клас Виктор Илков Йоцев   73 СОУ  77 точки
1 клас ГЕРГАНА ТРИЧКОВА   31 СУЧЕМ  77 точки
1 клас ДАРА ДИМИТРОВА   119 СОУ  77 точки
1 клас ЕКАТЕРИНА ПЕТКОВА МИНКОВА   125  77 точки
1 клас КОНСТАНТИН ДИКОВ   104 ОУ  77 точки
1 клас ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПАНАЙОТОВ   55  77 точки
1 клас ХРИСТО МАРКОВ   35   77 точки
1 клас АДРИАНА ДИМИТРОВА   119 СОУ  76 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ   105 СОУ  76 точки
1 клас БЕЛОСЛАВА ЧУНЧУКОВА   125   76 точки
1 клас ДАНИЕЛ СЕВИК   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   76 точки
1 клас ЕЛЕНА АНТОНОВА   18 СОУ  76 точки
1 клас ЕЛИЦА ТОДОРОВА   104 ОУ  76 точки
1 клас КОНСТАНТИН АТАНАСОВ   134 СОУ  76 точки
1 клас ЛЮБОСЛАВ МАРЧОВСКИ   148 СОУ  76 точки
1 клас МАРТИН КИРИЛОВ   143 СОУ  76 точки
1 клас МИЛОСЛАВ ИВАНОВ   122 ОУ  76 точки
1 клас НИКОЛАЙ ЛАЗАРОВ   119 СОУ  76 точки
1 клас НИКОЛАЙ НЕВЕН МАДЖАРОВ   38  76 точки
1 клас ТЕОДОРА НИКОЛАЕВА ЦАНОВА   145  76 точки
1 клас АТАНАС ПОПОВ   73 СОУ  75 точки
1 клас БОГДАН ПЕТРОВ СТАМЕНОВ   125  75 точки
1 клас ВАСИЛ КАРАМАНЛИЕВ   20 ОУ  75 точки
1 клас ДЕНИСЛАВА ВЛАДИМИРОВА ДАНОВА   128  75 точки
1 клас ДИМИТЪР МАРИНОВ ЛАЗАРОВ   125  75 точки
1 клас ЗДРАВКА КРУМОВА   119 СОУ  75 точки
1 клас ИВАЙЛО ГЕНЧЕВ   104 ОУ  75 точки
1 клас ИВАЙЛО ИВАЙЛОВ ЙОТОВ   128  75 точки
1 клас ЛЮБОМИР ИВАНУШЕВ КАЦАРОВ   73  75 точки
1 клас МАРИО ЯВОРОВ ИОСИФОВ   ЧОУ СВ СОФ  75 точки
1 клас МАРТИН СТОЯНОВ   55 СОУ  75 точки
1 клас МАРТИНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА   125  75 точки
1 клас МИХАЕЛ ГУЩАРОВ   112 ОУ  75 точки
1 клас МИХАИЛ САВОВ   49 ОУ  75 точки
1 клас НИКОЛА ЯНКУЛСКИ   125   75 точки
1 клас НИКОЛАЙ РАДКОВ   2   75 точки
1 клас ПРЕСЛАВ ЦАНКОВ ПАНКОВ   35  75 точки
1 клас СИМЕОН СПАСОВ   119 СОУ  75 точки
1 клас СТЕФАН МИЛКОВ ПАРОПОВ   143  75 точки
1 клас ТЕОДОР МЕТОДИЕВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   75 точки
1 клас ТЕОДОРА МАРИНОВА   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   75 точки
1 клас АЙА МИЛКОВА   104 ОУ  74 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ   119 СОУ  74 точки
1 клас БОЖИДАР ПОПНИКОЛОВ   119 СОУ  74 точки
1 клас БОРИС ПОПОВ   119 СОУ  74 точки
1 клас БОРИС СТОЯНОВ   119 СОУ  74 точки
1 клас ВЕСЕЛА ЛЕКОВА   44 СОУ  74 точки
1 клас ВИКТОР СТЕФАНОВ   119 СОУ  74 точки
1 клас ВИКТОР СУЛТАНОВ   6 ОУ  74 точки
1 клас ВЛАДИМИР МИТЕВ ТЕНЕВ   83  74 точки
1 клас ГЕОРГИ ЧОНКОВ   104 ОУ  74 точки
1 клас ИВАНА АЛЕКССИЕВА   ЧОУ П. Берон  74 точки
1 клас ЙОАНА КРЪСТЕВА   8 СОУ  74 точки
1 клас КАТЯ ТОНЧЕВА   51 СОУ  74 точки
1 клас МАРИНА АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА   145  74 точки
1 клас МИРА СТОЯНОВА   8 СОУ  74 точки
1 клас НИЯ ИЛИЯН ИЛИЕВА   22  74 точки
1 клас ПЛАМЕН НИКОЛОВ   104 ОУ  74 точки
1 клас СТАНИСЛАВ СТАНЧЕВ   104 ОУ  74 точки
1 клас ТЕОДОРА ДИМИТРОВА АЛЕКСАНДРОВА   41  74 точки
1 клас АЛЕКС ВЕЛИЧКОВ   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   73 точки
1 клас АНТОН ГЕОРГИЕВ   104 ОУ  73 точки
1 клас АНТОНИЯ ГАВРИЙСКА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   73 точки
1 клас ВАЛЕНТИН МИХАЙЛОВ   2   73 точки
1 клас ДАРИН МАРИНОВ КОСТОВ   ЧОУ,,БЪЛ ШК"  73 точки
1 клас ДИМИТЪР ИВАНОВ   119 СОУ  73 точки
1 клас ЕВГЕНИЯ ИЛИЕВА   31 СУЧЕМ  73 точки
1 клас ЕВГЕНИЯ МАТЕЕВА   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   73 точки
1 клас ЕЛЕНА ТИХОМИРОВА ТОДОРОВА   145  73 точки
1 клас ИНЕЛА ЧЕРГОВА   34 ОУ  73 точки
1 клас КАМЕН ХРИСТОВ ХРИСТОВ   145  73 точки
1 клас ЛОРА СПАСОВА   139 ОУ  73 точки
1 клас ЛЮБОВ АСЕНОВА ДАНОВСКА   128  73 точки
1 клас МИХАЙЛ ХРИСТОВ АНГЕЛОВ   125  73 точки
1 клас РАДИ ТОДОРОВ   98 СОУ  73 точки
1 клас СТАНИМИР ДИМИТРОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   73 точки
1 клас Виктор Стойчев Тренев   191  72 точки
1 клас ИЗА ГРУЕВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   72 точки
1 клас ИЛИЯ ДОБРЕВ   105 СОУ  72 точки
1 клас МИХАЕЛА МИЛАДИНОВА   119 СОУ  72 точки
1 клас НЕЛИ ДАФЧЕВА   145 СОУ  72 точки
1 клас ОГНЯН ЗЮМБЮЛЕВ   НУКК   72 точки
1 клас СИМОНА ДАВАРСКА   125   72 точки
1 клас СОФИЯ ДИМИТРИС   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   72 точки
1 клас ХРИСТИЯНА ЖЕЧЕВА   8 СОУ  72 точки
1 клас ЯВОР ТОЛЕВ   31 СУЧЕМ  72 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ЛОЗАНОВ   119 СОУ  71 точки
1 клас БИЛЯНА ЛЪЧЕЗАРОВА ГРИГОРОВА   125  71 точки
1 клас ВИВИАН ДИМИТРОВА   105 СОУ  71 точки
1 клас ДАРА ПЕТРОВА   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   71 точки
1 клас ДАРИА НИКОЛОВА   73 СОУ  71 точки
1 клас ЕЛИЗАБЕТ АНГЕЛОВА   25 СОУ  71 точки
1 клас ЗОРНИЦА СИМЕОНОВА   139 ОУ  71 точки
1 клас ИВЕТА ЧАВДАРОВА   125   71 точки
1 клас КАЛИНА ИВАНОВА   73 СОУ  71 точки
1 клас КАЛОЯН ПЕТРОВ ПАНОВ   128  71 точки
1 клас МАРИЯ ПЛАМЕНОВА   34 ОУ  71 точки
1 клас НИКОЛА ТОДОРОВ   119 СОУ  71 точки
1 клас НИКОЛАЙ ДАМЯНОВ   105 СОУ  71 точки
1 клас СИМЕОН-АЛЕКЗАНДЪР МИТКОВ   41 СОУ  71 точки
1 клас СИМОНА ПЕТРОВА   34 ОУ  71 точки
1 клас ХАРИ КОВАЧЕВ   90 СОУ  71 точки
1 клас ХИЛДА ИВАНОВА   8 СОУ  71 точки
1 клас АНЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА   143 ОУ  70 точки
1 клас АТАНАС ПАНДОХОВ   139 ОУ  70 точки
1 клас ДИМАНА ДИМОВА   31 СУЧЕМ  70 точки
1 клас КАЛОЯН СТОИЛКОВ   104 ОУ  70 точки
1 клас КАЛОЯН ВЕСЕЛИНОВ ДИКОВ   107  70 точки
1 клас ЛИЛИЯ ТОДОРОВА   31 СУЧЕМ  70 точки
1 клас МАЙА-АНДРЕА ХРИСТОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   70 точки
1 клас НИКОЛАЙ АЛЕКСОВ   105 СОУ  70 точки
1 клас САВА СЪРЪСТОВ   35   70 точки
1 клас ХРИСТО ПЕЕВ   143 СОУ  70 точки
1 клас АНТОН ДОЙЧИНОВ   25 СОУ  69 точки
1 клас БИЛЯНА АРСОВА   ЧОУ П. Берон  69 точки
1 клас БОРЯНА БОРИСЛАВОВА ФИЛИПОВА   22  69 точки
1 клас ВЕСЕЛИН ГРОЗЕВ   143 ОУ  69 точки
1 клас ВИКТОР ГЕОРГИЕВ   41 ОУ  69 точки
1 клас ДАНИЕЛ МАРТИНЕС   55   69 точки
1 клас ЕДУАРД ПАСКОВ   44 СОУ  69 точки
1 клас ИВАН АЛЕКСАНДРОВ   8 СОУ  69 точки
1 клас ИВЕТ АНЕВА   105 СОУ  69 точки
1 клас ЙОАНА МИНЧЕВА   144   69 точки
1 клас ЙОРДАН ИВАНОВ   104 ОУ  69 точки
1 клас ЛЪЧЕЗАР ТОПАЛОВ   18 СОУ  69 точки
1 клас МАРТИН КОЛЕВ   31 СУЧЕМ  69 точки
1 клас МИХАИЛ ЗАМФИРОВ   18 СОУ  69 точки
1 клас НЕДА ГЕРГОВА   119 СОУ  69 точки
1 клас ВЕЛИ-ЗАРА ТОМОВА   105 СОУ  68 точки
1 клас ВЛАДИСЛАВ ИВАНОВ   105 СОУ  68 точки
1 клас ЕВА ГАНЧЕВА   122 ОУ  68 точки
1 клас ЕВТИМИИ КОВАЧЕВ   32   68 точки
1 клас ИВИН ИВАНОВ   ПЧМГ   68 точки
1 клас ИОАНА СТАНИСЛАВОВА ИЛИЕВА   83  68 точки
1 клас Константин Димитров   ЕСПА   68 точки
1 клас Константин Стайков   ЕСПА   68 точки
1 клас ЛОРА ПАРТЕНЕВА   20 ОУ  68 точки
1 клас МАГДАЛЕНА ВАСИЛЕВА ПАНДОВА   125  68 точки
1 клас МАРТИНА ТОДОРОВА   ЧОУ СВ СОФИЯ  68 точки
1 клас МИХАИЛ ИВАНОВ   105 СОУ  68 точки
1 клас НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА   104 ОУ  68 точки
1 клас РАЛИЦА ПАНАМСКА   51 СОУ  68 точки
1 клас РАЯ СИЛВИОНОВА   104 ОУ  68 точки
1 клас САМУИЛ БОЯДЖИЕВ   35   68 точки
1 клас ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ   54 СОУ  67 точки
1 клас ВИКТОР СТАНЕВ   18 СОУ  67 точки
1 клас ВИКТОР ЧОЧКОВ   73 СОУ  67 точки
1 клас ГАБРИЕЛА ЕМИЛОВА ХРИСТОВА   39  67 точки
1 клас ГЛЕНДА МИНКОВА   ЧОУ П. Берон  67 точки
1 клас ДАНИЕЛ БОЗОВ   35   67 точки
1 клас ЕЛИЗАБЕТ МИРЧТЯН   ЧНУ"ПИТАГОР"   67 точки
1 клас МАРТИН ДОКАНИН   104 ОУ  67 точки
1 клас МАРТИН МУСКОВ   119 СОУ  67 точки
1 клас САША ИЛЧЕВА   105 СОУ  67 точки
1 клас СТАНИМИРА ДИМИТРОВА   122 ОУ  67 точки
1 клас ТЕОДОРА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА   125  67 точки
1 клас АЛИС ИВАНОВА   8 СОУ  66 точки
1 клас АННА ХАЧИСЯН   105 СОУ  66 точки
1 клас Валентин Стоянов ЕСПА     66 точки
1 клас ВИКТОР КАДИКОВ   18 СОУ  66 точки
1 клас ГЕОРГИ СТОЯНОВ   125   66 точки
1 клас ДАМЯН ИВАНЧЕВ   104 ОУ  66 точки
1 клас ИОАНА СИМЕОНОВА ВЛАДИМИРОВА   ЧОУ СВ КЛ ОХ  66 точки
1 клас ЛОРА КЕРЧЕВА   119 СОУ  66 точки
1 клас Марин Бизов   126   66 точки
1 клас МИНА СЛАВОВА   51 СОУ  66 точки
1 клас НИЯ ВЛАДИМИРОВА БАКАЛОВА   128  66 точки
1 клас РАЛИЦА МИНЕВА   119 СОУ  66 точки
1 клас СТАНИСЛАВА МИНЧЕВА   133 СОУ  66 точки
1 клас АННА ГЕОРГИЕВА   119 СОУ  65 точки
1 клас АНТОНИЙ МИНКОВ   104 ОУ  65 точки
1 клас ВИКТОР ИВАНОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   65 точки
1 клас ГАБРИЕЛА ШЕРДЕНОВА   104 ОУ  65 точки
1 клас ДЕЙВИД ЗЛАТКОВ ЗЛАТКОВ   139  65 точки
1 клас ЕЛЕНА СИМЕОНОВА   ПЧМГ   65 точки
1 клас ЙОАНА ВЕЛКОВА   31 СУЧЕМ  65 точки
1 клас КАЛОЯН ИВАНОВ   31 СУЧЕМ  65 точки
1 клас ЛЮДМИЛА МАРИНОВА   25 ОУ  65 точки
1 клас МИНА ТОРМАНОВА   41 СОУ  65 точки
1 клас НИКОЛ НИКОЛОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   65 точки
1 клас СИМЕОН ГЕНЧЕВ   ЧОУ   65 точки
1 клас ТЕОДОРА ПЕЕВА   34 ОУ  65 точки
1 клас АЛЕКСАНДРА-ЛЕТИСИЯ РУТСОНИ   122 ОУ  64 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ   119 СОУ  64 точки
1 клас ДАНА ИВАНОВА   107 ОУ  64 точки
1 клас ДАРИНА ГЕОРГИЕВА   51 СОУ  64 точки
1 клас ИВА СТАНКОВА   34 ОУ  64 точки
1 клас ИВАИЛО ИВАИЛО МИТОВ   125  64 точки
1 клас ИЛИЯНА ИЛИЕВА   8 СОУ  64 точки
1 клас МАГДАЛЕНА БАБАЧЕВА   105 СОУ  64 точки
1 клас НАЙДЕН АТАНАСОВ ХРИСТОВ   55  64 точки
1 клас РАДА КАЛАЙДЖИЕВА   107 ОУ  64 точки
1 клас СОФИЯ ВИТАНОВА   119 СОУ  64 точки
1 клас АЛЕКСАНДРА ГРИГОРОВА   34 ОУ  63 точки
1 клас БОРИС КОЦЕВ   107 ОУ  63 точки
1 клас ВАСИЛЕНА БЕЛИНСКА   104 ОУ  63 точки
1 клас ВИКТОР ВАСИЛЕВ ТОДОРОВ   38  63 точки
1 клас КАЛОЯН ИВАНОВ   119 СОУ  63 точки
1 клас НИЯ ЩЪРБАНОВА   119 СОУ  63 точки
1 клас ПЕНЧО ДЯНКОВ ЦЕКОВ   145  63 точки
1 клас ТЕОДОР ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ   35  63 точки
1 клас АНДЖЕЛА ДИМИТРОВА СТАНЧЕВА   128  62 точки
1 клас БЕЛОСЛАВА ДИМОВА   8 СОУ  62 точки
1 клас БОИЛ ВЕЛИКОВ   119 СОУ  62 точки
1 клас ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА   18 СОУ  62 точки
1 клас ДЕАН ИВАНОВ   35   62 точки
1 клас ЕЛЕНА НИНОВА   104 ОУ  62 точки
1 клас ЕМА НАНКОВА   119 СОУ  62 точки
1 клас ЕСТЕЛ СТОЯНОВА ПЕЙЧЕВА   125  62 точки
1 клас ЙОАНА РАНГЕЛОВА   31 СУЧЕМ  62 точки
1 клас ЛОРА ИВАЙЛОВА ДАВИДОВА   128  62 точки
1 клас МАГДАЛЕНА РАФАИЛОВА   96   62 точки
1 клас МАНУЕЛ КОСТЕР   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   62 точки
1 клас ПОЛЯН ПЕТРОВ   105 СОУ  62 точки
1 клас РОЙ МИТОВ   119 СОУ  62 точки
1 клас АЙХАН КАРАОГЛАН   34 ОУ  61 точки
1 клас ГАБРИЕЛА ГРОЗДАНОВА   104 ОУ  61 точки
1 клас ГЕОРГИ ЗАРЕВ   107 ОУ  61 точки
1 клас ГЕОРГИ ТРАЙКОВ   16 ОУ  61 точки
1 клас ДАВИД ВЕНЕЛИНОВ ДИМИТРОВ   107  61 точки
1 клас ДАНИЕЛ МАНОЛЧЕВ   119 СОУ  61 точки
1 клас ДАРА ПАЛОМА МОНОВСКИ   139 ОУ  61 точки
1 клас ДАРИНА МАРИНОВА   79 СОУ  61 точки
1 клас ИРЕН ОСТРЕВА   104 ОУ  61 точки
1 клас ЛОРА УРУМОВА   ПЧМГ   61 точки
1 клас МИХАИЛ КАНДЖУРОВ   23 СОУ  61 точки
1 клас НИКОЛА БУШЕВ   104 ОУ  61 точки
1 клас САВИНА БОЖИЛОВА   105 СОУ  61 точки
1 клас СТЕФАН ТРАЙКОВ   2О ОУ  61 точки
1 клас ВИКТОРИЯ ИВАНОВА   139 ОУ  60 точки
1 клас ГАБРИЕЛА СИМЕОНОВА РУЙНЕКОВА   ЧОУ СВ СОФИЯ  60 точки
1 клас ДАМЯН ГЕРДЖИКОВ   105 СОУ  60 точки
1 клас ЕВЕЛИН САЛОНИКА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА   ЧОУ СВ СОФ  60 точки
1 клас ИВАН КАЛИНОВ   34 ОУ  60 точки
1 клас КАЛИНА ДУКОВА   112 ОУ  60 точки
1 клас КАРДАМ ПЕТРОВ   119 СОУ  60 точки
1 клас НИКОЛА ЛЮДМИЛ ТАНАПОВ   107  60 точки
1 клас ТЕОДОРА ГЕОРГИЕВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   60 точки
1 клас ХРИСТИЯН ПЕТКОВ   107 ОУ  60 точки
1 клас АЛЕКСАНДРА АНТОНОВА   105 СОУ  59 точки
1 клас ВАЛЕРИЯ ГОРРИН   105 СОУ  59 точки
1 клас ВИКТОР ТОНЧЕВ   104 ОУ  59 точки
1 клас ВИКТОР ЕВТИМОВ   119 СОУ  59 точки
1 клас ДЕНИС ВИКТОРОВ КУЦАРЕВ   128  59 точки
1 клас Евелин Димитрова Тренева   191  59 точки
1 клас КРИСТИЯН БУРГУДЖИЕВ   105 СОУ  59 точки
1 клас НИКОЛИНА ТАЧЕВА   119 СОУ  59 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ТОМОВ   104 ОУ  58 точки
1 клас ДАНИЕЛ МИЛКОВ   104 ОУ  58 точки
1 клас ДИМИТЪР АНГЕЛОВ   107 ОУ  58 точки
1 клас ДРАГО ВАЛЕНТИНОВ СТОЯНОВ   145  58 точки
1 клас ЗОРА ЮРИЕВА   31 СУЧЕМ  58 точки
1 клас ИВАН ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ   35  58 точки
1 клас КАМЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА   143 ОУ  58 точки
1 клас МАРТИН АНДОНОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   58 точки
1 клас РАЯ СТЕФАНОВА   51 СОУ  58 точки
1 клас АСЕНИЯ ТОНЕВА   ЧСОУ"ДРИТА"   57 точки
1 клас БЕАТРИС БАЙНИТ   119 СОУ  57 точки
1 клас ВЕЛИСЛАВА ТАТАРЛИЕВА   105 СОУ  57 точки
1 клас ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ   8 СОУ  57 точки
1 клас ВИКТОРИЯ СТАТЕВА   104 ОУ  57 точки
1 клас ДАНИЕЛА ХРИСТОВА   112 ОУ  57 точки
1 клас ДИАНА АНГЕЛАКОВА   104 ОУ  57 точки
1 клас ИВА РУСИНОВА   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   57 точки
1 клас КРИСТИНА ЦОЧЕВА   119 СОУ  57 точки
1 клас Анна Боянова Николова   191  56 точки
1 клас БЕЛОСЛАВА КОЙЧЕВА   104 ОУ  56 точки
1 клас ВИКТОРИЯ ИЛИЕВА   105 СОУ  56 точки
1 клас ЕМА ШУКЕРОВА   105 СОУ  56 точки
1 клас КАЛИНА КАРАДЖОВА   31 СУЧЕМ  56 точки
1 клас ЛЮБОМИР АЛЕКСИЕВ   ПЧМГ   56 точки
1 клас МАРИНА ЛЮБЧОВА СТАНИСЛАВОВА   35  56 точки
1 клас ПЕТЪР КАНДИЛАРОВ   20 СОУ  56 точки
1 клас САМУИЛ СИМЕОНОВ   55 СОУ  56 точки
1 клас ЯНА ДИМИТРОВА   31 СУЧЕМ  56 точки
1 клас ВЕЛИСЛАВ МАРКОВ   105 СОУ  55 точки
1 клас ДЕНИС ИВАНОВ   119 СОУ  55 точки
1 клас Елица Минкова   ЕСПА   55 точки
1 клас ИВОН МИНКОВА   119 СОУ  55 точки
1 клас КАМЕЛИЯ АСЕНОВА   119 СОУ  55 точки
1 клас КРИСТИАН БИМИШ   ЕСПА   55 точки
1 клас НИЯ ЦОНЕВА   139 ОУ  55 точки
1 клас СВЕТОСЛАВ ЗАПРЯНОВ   98 СОУ  55 точки
1 клас СТАНИМИР СТОЯНОВ   20 ОУ  55 точки
1 клас АННА-МАРИЯ НИКОЛОВА   ЧОУ П. Берон  54 точки
1 клас БОЖИДАРА ГЕОРГИЕВА   45 СОУ  54 точки
1 клас ВАНЕСА СЛАВОВА   112 ОУ  54 точки
1 клас ВИКТОРИЯ СТОЕВА   107 ОУ  54 точки
1 клас ЕНЧО СТОЯНОВ   122 ОУ  54 точки
1 клас ИВАНА АЖИБ   104 ОУ  54 точки
1 клас КАЛОЯН ПЕТКОВ   104 ОУ  54 точки
1 клас ЛЮБОМИР ДАЧЕВ   122 ОУ  54 точки
1 клас СТЕФАН МИЛЕВ   119 СОУ  54 точки
1 клас АЛЕКС ЖЕЛЕВ   119 СОУ  53 точки
1 клас ВИКТОР ВЛАДИМИРОВ ДАМЯНОВ   39  53 точки
1 клас ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА   104 ОУ  53 точки
1 клас ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА   31 СУЧЕМ  53 точки
1 клас ГЕРГАНА ТАНЕВА   112 ОУ  53 точки
1 клас ЙОАН САВОВ   31 СУЧЕМ  53 точки
1 клас ЙОАНА ЦВЕТКОВА   107 ОУ  53 точки
1 клас ЛЮБОСЛАВ АПОСТОЛОВ   128 СОУ  53 точки
1 клас РАЯ ХАНДЖИЕВА   105 СОУ  53 точки
1 клас ФИЛИП КАИМАКЧИЕВ   125   53 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР МАРКОВСКИ   31 СУЧЕМ  52 точки
1 клас БОЖИДАР АЛЕКСАНДРОВ   ПЧМГ   52 точки
1 клас ВИКТОР СИМЕОНОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   52 точки
1 клас КАРИНА ЙОТОВА   35   52 точки
1 клас КАЛОЯН КОМИТСКИ   139 ОУ  51 точки
1 клас КРИСТИН СТОЯНОВА   31 СУЧЕМ  51 точки
1 клас МАРТИН ЯРМОВ   51 СОУ  51 точки
1 клас НИНА ЧАКИНСКА   51 СОУ  51 точки
1 клас ШОН УЙЛЯМС   ЧНУ"ПИТАГОР"   51 точки
1 клас АТАНАС ИВАНОВ   42 ОУ  50 точки
1 клас ВИКТОР НЕСТОРОВ   104 ОУ  50 точки
1 клас ДИМИТЪР ПЕТКОВ ВЕЛИЧКОВ   107  50 точки
1 клас КРИСТИНА БОНЕВА   ПЧМГ   50 точки
1 клас РАДОСЛАВ СЛАВЧЕВ   148 СОУ  50 точки
1 клас ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ПАВЛОВ   128  49 точки
1 клас ДАРИНА ЧАКЪРОВА   112 ОУ  49 точки
1 клас ЙОРДАН ЗАХАРИЕВ   51 СОУ  49 точки
1 клас КРИСТИАНА ТОНЕВА   122 ОУ  49 точки
1 клас МАРТИН ГЕНОВ   119 СОУ  49 точки
1 клас ЦВЕТА КАРНАКОВА   139 ОУ  49 точки
1 клас АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ БОЯДЖИЕВ   33  48 точки
1 клас ЕМИЛ КЕРТЕВ   119 СОУ  48 точки
1 клас МОМЧИЛ МАРИЯНОВ   31 СУЧЕМ  48 точки
1 клас АНТОН ГЕОРГИЕВ   119 СОУ  47 точки
1 клас НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ   104 ОУ  46 точки
1 клас ЕМИЛИЯ ЖИВКОВА   104 ОУ  45 точки
1 клас АПОЛОНИЯ МАРТИНОВА   104 ОУ  44 точки
1 клас АСЕНА КИРОВА   18 СОУ  44 точки
1 клас ДЕНИС ПЕТРОВ   119 СОУ  44 точки
1 клас ИВАЙЛО КОЕВ   ПЧМГ   44 точки
1 клас КАТЕРИНА ЦВЕТКОВА   122 ОУ  44 точки
1 клас ПАВЕЛ НИНЧИВ   119 СОУ  44 точки
1 клас ФИЛИП ПЕНЧЕВ   ПЧМГ   44 точки
1 клас ЙОАННА НОВАКОВА   104 ОУ  43 точки
1 клас МАРТИН КАЛЧЕВ   96 СОУ  43 точки
1 клас МИЯ МИЛЯНОВА БОЯДЖИЕВА   83  43 точки
1 клас НИКОЛАЙ СТОЯДИНОВ   104 ОУ  43 точки
1 клас СОФИЯ КАЛАНОСКА   139 СОУ  43 точки
1 клас АНТОН АНТОНОВ   105 СОУ  42 точки
1 клас ВИОЛЕТА 34   ОУ   42 точки
1 клас ГАБРИЕЛ ТОДОРОВА   8 СОУ  42 точки
1 клас ДАНИЕЛ 34   ОУ   42 точки
1 клас ЕЛЕЗАБЕТ ТОДОРОВА   ПЧМГ   42 точки
1 клас ПАМЕЛА РОСЕНОВА ИВАНОВА   83  41 точки
1 клас СТЕФАНИ ТАНЕВА   112 ОУ  41 точки
1 клас ХАНАЯ ИНДЖЕВА   119 СОУ  41 точки
1 клас АЛЕКСАНДРА ЛАЗАРОВА   119 СОУ  40 точки
1 клас МИХАИЛ ИВАНОВ   105 СОУ  40 точки
1 клас НИЯ МИХНЕВА   139 ОУ  40 точки
1 клас ДЕАН АНГЕЛОВ   119 СОУ  39 точки
1 клас Мариела Йорданова Начева   191  39 точки
1 клас НИКОЛ ТОДОРОВА   ЧОУ СВ СОФИЯ  38 точки
1 клас НИКОЛА ДОБРЕВ ДЖАЛЕВ   107  38 точки
1 клас ВИКТОРИЯ АНДРЕЕВА   119 СОУ  37 точки
1 клас ВИКТОРИЯ ДРАГАНОВА   105 СОУ  37 точки
1 клас МАРИЯ ЙОРДАНОВА   122 ОУ  36 точки
1 клас СИМОНА РИСТОВА   105 СОУ  36 точки
1 клас ТЕОДОРА СОТИРОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   36 точки
1 клас БОЖИДАР МИЦИЛКОВ   104 ОУ  34 точки
1 клас ГАБРИЕЛА ЗАШЕВА   104 ОУ  33 точки
1 клас КАЛОЯН ДИМИТРОВ   119 СОУ  33 точки
1 клас МИРОСЛАВ МИРОНОВ   96 СОУ  32 точки
1 клас ВИОЛЕТА МАНЧЕВА   112 ОУ  30 точки
1 клас ПЕТЪР ПЕШЕВ   ПЧМГ   29 точки
1 клас САНДРИНА СТОЕВА   107 ОУ  28 точки
1 клас ИВО ПЕНЕВ   ПЧМГ   26 точки
1 клас АТАНАС ДЕМИРЕВ   ПЧМГ   24 точки
1 клас ПРЕСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ   31 СУЧЕМ  24 точки
1 клас САМСОН МКРТАСЯН   ПЧМГ   20 точки
1 клас СТЕФАН НИКОЛОВ   ПЧМГ   10 точки
1 клас ДИМИТЪР КРУМОВ   ПЧМГ   8 точки
2 клас ПАВЕЛ ПАНЕВ   73 СОУ  54 точки
2 клас ГЕОРГИ ДИНКОВ   163 ОУ  52 точки
2 клас КОНСТАНТИН ХРИСТОВ ИЛИЕВ   125  50 точки
2 клас МАРТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ   125  50 точки
2 клас ГАБРИЕЛА ЛЮБЕНОВА   41 ОУ  49 точки
2 клас МАРИНА АНГЕЛОВА   41 ОУ  49 точки
2 клас ВЛАДИМИР СТОЙЧЕВ СЛЕПЦОВ   125  48 точки
2 клас ДИМИТЪР МИТОВ   107 ОУ  47 точки
2 клас ЙОРДАН ТОДОРОВ   107 ОУ  47 точки
2 клас МАРТИН РАДОСЛАВОВ   104 ОУ  47 точки
2 клас НИКОЛА СЛАВЧЕВ   107 ОУ  47 точки
2 клас СТЕФАНКА МАНАХОВА   119 СОУ  47 точки
2 клас КАЛИНА НИКОЛОВА   41 ОУ  46 точки
2 клас БОРИСЛАВ КИРИЛОВ КИРИЛОВ   144  45 точки
2 клас КОНСТАНТИН КАМЕНОВ   138 СОУ  45 точки
2 клас Константин Пеев   ЕСПА   45 точки
2 клас ЛИЯНА ВЛАДИНОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   45 точки
2 клас САВИНА РУСЕВА   41 ОУ  45 точки
2 клас ВАСИЛ ЧИРОВ   107 ОУ  43 точки
2 клас ДЕСИСЛАВА НИКОЛОВА   НУКК   43 точки
2 клас АННА ДОЧЕВА   55 СОУ  41 точки
2 клас ДЕСИСЛАВА ШУНИНА   104 ОУ  41 точки
2 клас ТОМИСЛАВ МИЛЕНОВ ДИМИТРОВ   18  41 точки
2 клас ЙОРДАН БОЗАДЖИЙСКИ   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   40 точки
2 клас КАЛИНА ЙОРДАНОВА ПЛОВДИВ     40 точки
2 клас МАРТИН ВЛАДИМИРОВ ТРОПЧЕВ   55  40 точки
2 клас МИЛЕН МЛАДЕНОВ   36 СОУ  40 точки
2 клас РЕНЕ-НИКОЛ НИКОЛОВА   104 ОУ  40 точки
2 клас КРИСТИЯН ГЪЛЪБОВ   119 СОУ  39 точки
2 клас ПЕТЪР ПЕТРОВ   31 СУЧЕМ  39 точки
2 клас ВЕРОНИКА ГЕОРГИЕВА ШАЛАМАНОВА МЕРИДИАН   22  38 точки
2 клас МЛАДЕН СПОАСОВ КОЛЕВ   ЧОУ КЛ ОХ  38 точки
2 клас ПЕТЪР ХРИСТОВ ДОЙНОВ   125  38 точки
2 клас Анджела Антонова   ЕСПА   37 точки
2 клас ИСИДОР ХЛЕБАРОВ   41 ОУ  37 точки
2 клас НИКОЛАЙ ГОСПОДИНОВ   119 СОУ  37 точки
2 клас ПЕТЪР НАСТЕВ   104 ОУ  37 точки
2 клас СТИЛИЯН НИКОЛОВ   104 ОУ  37 точки
2 клас ТЕОДОРА ХУЩИНАРОВА   16 ОУ  37 точки
2 клас ВЕРОНИКА СИМЕОНОВА   36 СОУ  36 точки
2 клас ВИОЛЕТА САВОВА   НУКК   36 точки
2 клас ГРИША ИВОВ ЛИЛОВ   ЧОУ КЛ ОХ  36 точки
2 клас ДИМИТЪР ВЕСЕЛИНОВ КОВАЧЕВ   55  36 точки
2 клас САМУИЛ СТАНИСЛАВОВ ДИМИТРОВ   118  36 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ   96  35 точки
2 клас ВЕСЕЛИНА МИХОВА   88 СОУ  35 точки
2 клас ВИКТОР ВАСИЛЕВ   31 СУЧЕМ  35 точки
2 клас ДИМИТЪР РОСЕНОВ РУСЕВ   125  35 точки
2 клас СИМЕОН ДАЧЕВ   107 ОУ  35 точки
2 клас БОРИСЛАВ МАРИНОВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   34 точки
2 клас СПАС ДИМИТРОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   34 точки
2 клас ХРИСТИНА ИВАНОВА   32 СОУ  34 точки
2 клас ХРИСТО КУКЛОВ   НУКК   34 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ВЕНЦИСЛАВОВ ГРИГОРОВ   35  33 точки
2 клас ГЕРГАНА СИМОНСКА   51 СОУ  33 точки
2 клас ЙОАН СМИЛЯНСКИ   119 СОУ  33 точки
2 клас ЙОАНА ТИХОМИРОВА МОНОВА   125  33 точки
2 клас ХРИСТО УРУМОВ   ЧОУ"ДОРИС ТЕНЕДИ"  33 точки
2 клас БЛАГОВЕСТ АТАНАСОВ   107   32 точки
2 клас БОРИС ВАСИЛЕВ   104 ОУ  32 точки
2 клас ИВАН ВАЛЕНТИНОВ БОЖАНИН   35  32 точки
2 клас КРИСТИЯН КРЪСТЕВ   107 ОУ  32 точки
2 клас СТОЯНА ПЕНЕВА   107 ОУ  32 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ДОЙЧИНОВ   125   31 точки
2 клас БОРИС КОСТОВ   НУКК   31 точки
2 клас ВИКТОРИЯ СУГАРЕВА   81   31 точки
2 клас КАМЕН ПРАНГОВ   51 СОУ  31 точки
2 клас КРИСТИН АПОСТОЛОВА   104 ОУ  31 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ СТАНКОВ   ЧОУ КЛ ОХ  30 точки
2 клас ВЛАДИСЛАВ ГЕОРГИЕВ   107 ОУ  30 точки
2 клас ГЕОРГИ ИВАНОВ   107 ОУ  30 точки
2 клас КАЛОЯН АНГЕЛОВ ГЕОРГИЕВ   38  30 точки
2 клас ПЕТЪР БОЦЕВ   107 ОУ  30 точки
2 клас СТЕФАНИ МИРОСЛАВОВА ТОДОРОВА   35  30 точки
2 клас СТОЯН ОРОЗОВ   107 ОУ  30 точки
2 клас БОРИС ЛАЗАРОВ   104 ОУ  29 точки
2 клас ДАРИНА ИВАНОВА ПЕТРОВА   35  29 точки
2 клас ДИМИТЪР ДАНКОВ   56 СОУ  29 точки
2 клас ИВАН ПЕТКОВ   36 СОУ  29 точки
2 клас НИКОЛАЙ ДИЧЕВ   105 СОУ  29 точки
2 клас СВИЛЕН ФИЛЧЕВ   107 ОУ  29 точки
2 клас ВИКТОРИЯ ПЕТРОВА   36 СОУ  28 точки
2 клас ДИМИТЪР-МИХАИЛ ЙОРДАНОВ   104 ОУ  28 точки
2 клас МАРТИН ДАВИДОВ   125   28 точки
2 клас РАЛИЦА НИКОЛАЕВА РАЛЕВА   22  28 точки
2 клас ЦВЕТАН СТАНЧЕВ   36 СОУ  28 точки
2 клас ВАЛЕРИ ЧАВДАРОВ ВАНКОВ   ЧОУ КЛ ОХ  27 точки
2 клас ВИКТОР ДИМИТРОВ   119 СОУ  27 точки
2 клас ДИМИТЪР ДИМИТРОВ   139 ОУ  27 точки
2 клас ИВАН ИВАНОВ   51 СОУ  27 точки
2 клас КАТРИН ЕВГЕНИЕВ ЕВГЕНИЕВ   125  27 точки
2 клас ЛЮБОМИР СЯРОВ   ЧОУ П. Берон  27 точки
2 клас ОГНЯН ТРАЯНОВ   119 СОУ  27 точки
2 клас СТАНИСЛАВ НИКОЛОВ   5   27 точки
2 клас Александър Георгиев   ЕСПА   26 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР СТАМЕНОВ ХРИСТОВ   42  26 точки
2 клас АНА ВЕЛИЧКОВА   81   26 точки
2 клас АНТОНИЯ СТОЯНОВА   2   26 точки
2 клас ВЕСЕЛА ГУШЕВА   107 ОУ  26 точки
2 клас ГЕОРГИ ЗАРКОВ ХРИСТОВ   125  26 точки
2 клас ЙОАНА АНГЕЛОВА   36 СОУ  26 точки
2 клас КАЛИНА РУМЕНОВА ОБРЕШКОВА   6  26 точки
2 клас КРИСТИНА КИРИЛОВА   125 СОУ  26 точки
2 клас КРИСТИЯН МИХАЙЛОВ   35 СОУ  26 точки
2 клас МАРТИН БЛЪСКОВ   119 СОУ  26 точки
2 клас Надежда Спасовa   ЕСПА   26 точки
2 клас СИМЕОН СТЕФАНОВ ЧАКЪРОВ   39  26 точки
2 клас АДРИАН БЕЛИЧЕНОВ   51 СОУ  25 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА МИЛАНОВА   107   25 точки
2 клас ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ   31 СУЧЕМ  25 точки
2 клас ВАСИЛЕНА ГОДИНАЧКА   41 ОУ  25 точки
2 клас КРИСТИЯН ЙОРДАНОВ   98 СОУ  25 точки
2 клас МИХАЕЛА ЦАНКОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   25 точки
2 клас РАЯ ГАЙТАНСКА   СВ. ГЕОРГИ   25 точки
2 клас СИМОНА ВАСИЛЕВА   41 ОУ  25 точки
2 клас ЦВЕТЕЛИНА ГЕОРГИЕВА   14 СОУ  25 точки
2 клас АЛКИРА НЕДЕЛЧЕВА   107   24 точки
2 клас БОРИС МАРТИНОВ БУЧУКОВ   125  24 точки
2 клас БОРИСЛАВ ПЕТРОВ   41 ОУ  24 точки
2 клас ДАРА СТАНКОВА   41 ОУ  24 точки
2 клас ИВАН МАРИНОВ   51 СОУ  24 точки
2 клас МИХАИЛ КОЛЕВ   73 СОУ  24 точки
2 клас ПАВЕЛ ВАСИЛЕВ НИКОЛОВ   107  24 точки
2 клас РАЛИЦА ГАНЧЕВА   36 СОУ  24 точки
2 клас ТЕОДОР КРЪСТЕВ ГАБРАКОВ   35  24 точки
2 клас АНТОАН ХРАНЕВ   31 СУЧЕМ  23 точки
2 клас АТАНАС ТУТЕКОВ   БЪЛГАРСКО ШКОЛО  23 точки
2 клас ВЛАДИМИР ПИСИН   104 ОУ  23 точки
2 клас ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА ПЕЕВА   125  23 точки
2 клас ДАНИЕЛ ШАН ФУНГ   141 ОУ  23 точки
2 клас ДИМИТЪР ТАНКОВ   2   23 точки
2 клас ЕЛЕНА ЖЕЛЯЗКОВА   41 ОУ  23 точки
2 клас КАЛОЯН ЖЕЛЯЗКОВ   41 ОУ  23 точки
2 клас КОСАРА ЯМБОЛИЕВА   6 ОУ  23 точки
2 клас КРАСИМИР САВЧЕВ   119 СОУ  23 точки
2 клас Криста Лазарова   ЕСПА   23 точки
2 клас КРИСТИНА ТЕРЗИЕВА   143 ОУ  23 точки
2 клас МАКСИМ ИВАНОВ   СВ. ГЕОРГИ   23 точки
2 клас МИХАИЛ ПЧЕЛИНСКИ   51 СОУ  23 точки
2 клас НИКОЛА НИКОЛОВ   104 ОУ  23 точки
2 клас НИКОЛА РАЙКОВ   41 ОУ  23 точки
2 клас Никола Бенчев   44 СОУ  23 точки
2 клас НИКОЛА НЕДЕЛЧЕВ   ЧОУ П. Берон  23 точки
2 клас ПЕТКО ИВАНОВ ПЕТКОВ   81  23 точки
2 клас РАДА ГЕОРГИЕВА   119 СОУ  23 точки
2 клас САВА СТОЯНОВ   143 ОУ  23 точки
2 клас СЛАВЕЯ БОРИСЛАВОВА ЗЛАТАНОВА   ОБ ТЕХ  23 точки
2 клас ФАНИ НЕШЕВА   107 ОУ  23 точки
2 клас ХРИСТИНА АБАДЖИЕВА   125   23 точки
2 клас ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА   101 СОУ  22 точки
2 клас ГЕОРГИ ПЕЕВ   107 ОУ  22 точки
2 клас ИВАН СТЕФАНОВ   107 ОУ  22 точки
2 клас ИЛИАН ПАСЛАР   105 СОУ  22 точки
2 клас ЙОРДАН НЯГОЛОВ   ЧОУ"ДЪГА"   22 точки
2 клас КАЛОЯН НАЦЕВ   73 СОУ  22 точки
2 клас ЛИЛИЯ ИЛИЯНОВА ЛЮБЕНОВА   39  22 точки
2 клас НИКОЛАЙ ДИНКОВ   51 СОУ  22 точки
2 клас РАДОСТИНА МАРТИНОВА   20 ОУ  22 точки
2 клас СТЕФАН ШИВАРОВ   18 СОУ  22 точки
2 клас ФИЛИП ЯНАКИЕВ   107 ОУ  22 точки
2 клас ЯНА ПЕЕВА   125   22 точки
2 клас АНТОНИ РУМЕНОВ МИЛАНОВ   РУС ПОС  21 точки
2 клас БОЖИДАР ПИРАЛКОВ   107 ОУ  21 точки
2 клас БОИЛ ХРИСТОВ   104 ОУ  21 точки
2 клас БОРИСЛАВ РАДОСЛАВОВ НАЧЕВ   38  21 точки
2 клас ВИКТОР МОНОВ   104 ОУ  21 точки
2 клас ВЛАДИМИР НАУМОВ   РУСКИ ЛИЦЕЙ  21 точки
2 клас ВЛАДИСЛАВ ПОМАКОВ   2   21 точки
2 клас ВОЛЕН НИКОЛАЕВ НАКОВ   125  21 точки
2 клас ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ КАРАДОЧЕВ   128  21 точки
2 клас ДОБРИ ГЕОРГИЕВ   33 ОУ  21 точки
2 клас ДОРОТЕЯ НИКОЛОВА НИКОЛОВА   39  21 точки
2 клас ИВО ЛОЗАНОВ   119 СОУ  21 точки
2 клас ЙОАНА ЙОВЧЕВА   СВ. ГЕОРГИ   21 точки
2 клас ЙОВА МИХОВА   88 СОУ  21 точки
2 клас ЛИЛИАНА ТОПЧИЙСКА   122 ОУ  21 точки
2 клас МАГДАЛЕНА ДИМОВА   18 СОУ  21 точки
2 клас МАРИЯ ЛЬОТЕВА   101 СОУ  21 точки
2 клас МАРК ЯНКОВ   73 СОУ  21 точки
2 клас МАРТИН ХРИСТОВ   31 СУЧЕМ  21 точки
2 клас САМИР ДЖАФЕР   104 ОУ  21 точки
2 клас СИМЕОН БАНОВ   73 СОУ  21 точки
2 клас ТЕОДОРА ТОДОРОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   21 точки
2 клас ТОДОР НИКОЛАЕВ СЕРБЯТОВ   19  21 точки
2 клас ЯВОР ЙОРДАНОВ   119 СОУ  21 точки
2 клас ЯНА ЙОСИФЧЕВА   51 СОУ  21 точки
2 клас АМЕЛИ КАМЕНОВА   51 СОУ  20 точки
2 клас БОРИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ СТОЯНОВ   125  20 точки
2 клас ЙОАН ПАНЕВ   36 СОУ  20 точки
2 клас ЙОАННА ИЛЧЕВА   51 СОУ  20 точки
2 клас Калин Губеров   ЕСПА   20 точки
2 клас КАРДАМ ГЕОРГИЕВ   119 СОУ  20 точки
2 клас Любомира Иванова   ЕСПА   20 точки
2 клас МАЙКЪЛ ГРЪНЧАРОВ   107 ОУ  20 точки
2 клас Мартин Милчов   ЕСПА   20 точки
2 клас НИКОЛА НИКОЛОВ   14 СОУ  20 точки
2 клас НИКОЛАЙ МЛАДЕНОВ   20   20 точки
2 клас ПЛАМЕНА ГАНЧЕВА   ЕЛИН ПЕЛИН  20 точки
2 клас РАДОСТИН БИСЕРОВ ХАДЖИМАРКОВ   125  20 точки
2 клас СОФИЯ ГЕРОВА   139 ОУ  20 точки
2 клас ТЕОДОРА-ВЕЛИ-ЗАРА    98 НУ  20 точки
2 клас ТОДОР ГЕОРГИЕВ КУНЧЕВ    34  20 точки
2 клас ЧЕЛСИ ЦОЛКАНОВА   31 СУЧЕМ  20 точки
2 клас АНТОН МИТЕВ   119 СОУ  19 точки
2 клас БОЖИДАР БОНЕВ   119 СОУ  19 точки
2 клас ВАЛЕРИ ПЕТРОВА   31 СУЧЕМ  19 точки
2 клас ВАСИЛЕНА МОНЕВА   105 СОУ  19 точки
2 клас ВИКТОР МАТИАС   138 СОУ  19 точки
2 клас ДАНИЕЛ ГОГОВСКИ   4 ОУ  19 точки
2 клас ЕМА ИВАИЛОВА ЕМИЛОВА   104  19 точки
2 клас ИВА ШОПОВА   107 ОУ  19 точки
2 клас КРИСТИНА ЛЪЧЕЗАРОВА   39 СОУ  19 точки
2 клас КРИСТИЯН РУМЕНОВ СТОИМЕНОВ   150  19 точки
2 клас НИКОЛАЙ НИКОЛОВ   31 СУЧЕМ  19 точки
2 клас ПЕТЪР РАДОСЛАВОВ ДРАГАНОВ   39  19 точки
2 клас ЮЛИЯН ЛЕЧЕВ   107 ОУ  19 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА ЧАКЪРОВА   51 СОУ  18 точки
2 клас АННА ЦВЕТЕЛИНОВА БОНЧЕВА   95  18 точки
2 клас АТАНАС МИШЕВ   20 ОУ  18 точки
2 клас БОЙКО ГЕОРГИЕВ   73 СОУ  18 точки
2 клас ВИКТОР КОЙЧЕВ   119 СОУ  18 точки
2 клас ВИКТОРИЯ ТУЕВА   31 СУЧЕМ  18 точки
2 клас Виолета Богданова   ЕСПА   18 точки
2 клас ЕЛЕНА ЯВОРОВА ТОДОРОВА   19  18 точки
2 клас КАРИНА КЕМБЪЛ   СВ. ГЕОРГИ   18 точки
2 клас НИКИ ИВАНОВ   104 ОУ  18 точки
2 клас НИКОЛА САВЧЕВ   41 ОУ  18 точки
2 клас ПЕТЪР ПЕТРОВ   2 СОУ  18 точки
2 клас САМУИЛ СТЕФАНОВ   ЕСПА   18 точки
2 клас СТЕФАН СТОЯНОВ   125   18 точки
2 клас СТЕФАНИ ИВАНОВА   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   18 точки
2 клас ЯНА СЛАВЧЕВА   125   18 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР НАЙДЕНОВ   104 ОУ  17 точки
2 клас АНДРЕА СТЕФАНОВА   104 ОУ  17 точки
2 клас БОЯН ДРЪНГОВ   ПЛОВДИВ   17 точки
2 клас ВАЛЕРИ ТОНЧЕВ   41 ОУ  17 точки
2 клас ВЕНЕЛИН ПЕТРОВ   31 СУЧЕМ  17 точки
2 клас ВИКТОР МИТЕВ   73 СОУ  17 точки
2 клас ГАБРИЕЛА ПЕТРОВА НЕШКОВА   35  17 точки
2 клас ИВАН ПАНАЙОТОВ   31 СУЧЕМ  17 точки
2 клас ИВО АВРАМОВ   51 СОУ  17 точки
2 клас КАЛОЯН МИХАЙЛОВ   51 СОУ  17 точки
2 клас КАЛОЯН РОСЕНОВ АНАСТАСОВ   ОБ ТЕХ  17 точки
2 клас КОНСТАНТИН КОСТОВ   ПЛОВДИВ   17 точки
2 клас ЛИДИЯ МИЛАДИНОВА   51 СОУ  17 точки
2 клас МОМЧИЛ АНЕВ   141 ОУ  17 точки
2 клас НИКОЛА СТЕФАНОВ   51 СОУ  17 точки
2 клас ПЛАМЕН ЧАРБАДЖИЕВ   51 СОУ  17 точки
2 клас АНАСТАСИЯ НЕЙКОВА   41 ОУ  16 точки
2 клас БОРИС ПЕТРОВ   107 ОУ  16 точки
2 клас ВЛАДИСЛАВ МИКОВ   41 ОУ  16 точки
2 клас Гергана Тотева   НУУК   16 точки
2 клас ДЕЯ ПАУНОВА   51 СОУ  16 точки
2 клас ДИМИТЪР ВАЛЕНТИНОВ ВИТАНОВ   35  16 точки
2 клас ЕЛИСАВЕТА СЕВДАЛИНОВА АНДОНОВА   143  16 точки
2 клас ИВАЙЛО КУЦАРОВ   73 СОУ  16 точки
2 клас КАЛОЯН КОСТОВ   107 ОУ  16 точки
2 клас КАЛОЯН МАРИНКОВ   73 СОУ  16 точки
2 клас КРИСТИАН МАНЕВ   119 СОУ  16 точки
2 клас ЛЮБОМИР ГЕОРГИЕВ   83   16 точки
2 клас НИКОЛА ВИТАНОВ   104 ОУ  16 точки
2 клас НИКОЛА ГЕОРГИЕВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   16 точки
2 клас НИКОЛАЙ МАНУШЕВ   143 ОУ  16 точки
2 клас ПЕТЪР ДАМЯНОВ   31 СУЧЕМ  16 точки
2 клас ФЛОРЪНС ТОДОРОВА   ЧОУ П. Берон  16 точки
2 клас ЮЛИЯН МЕТОДИЕВ   41 ОУ  16 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА ЧОБАНОВА   33 ОУ  15 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДЪРОВ   125   15 точки
2 клас БОЖИДАР СТАНЧЕВ   51 СОУ  15 точки
2 клас ВЕЛИСЛАВА ВОЙНОВА   6 ОУ  15 точки
2 клас ВЕСЕЛИН ДЕРМЕНДЖИЕВ   107 ОУ  15 точки
2 клас ДАНИЕЛ ПИРАЛКОВ   107 ОУ  15 точки
2 клас ДАРИНА ТОНОВА   2   15 точки
2 клас ДЖЕНИФЪР ТОТКА АДЖАИ   125  15 точки
2 клас ДИМИТЪР ДРАГИЕВ   122 ОУ  15 точки
2 клас ЕЛЕНА ШУКЛЕВА   73 СОУ  15 точки
2 клас ИВАН АТАНАСОВ ПАСКАЛЕВ   34  15 точки
2 клас ИРИНА ДУМАНОВА   НУКК   15 точки
2 клас ЙОРДАНКА ПЛАМЕНОВА БОРИСОВА   125  15 точки
2 клас КАЛОЯН ПЕТРОВ   ЧОУ   15 точки
2 клас КАРИНА РИБАРОВА   119 СОУ  15 точки
2 клас КИРИЛ РОМАНСКИ   104 ОУ  15 точки
2 клас Кирил Симов   ЕСПА   15 точки
2 клас КОРИНА КОСТЕР   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   15 точки
2 клас КРИСТИЯН ВАСИЛЕВ   104 ОУ  15 точки
2 клас ЛИЛИЯ НАЙДЕНОВА   107 ОУ  15 точки
2 клас ЛУКА НЕМСКИ   108 СОУ  15 точки
2 клас ЛЮБОМИР СТОЯНОВ МУТАФЧИЙСКИ   144  15 точки
2 клас МАРИЯ ЛУДАЧКА   122 ОУ  15 точки
2 клас МАРТИН ДРАГОМИРОВ   104 ОУ  15 точки
2 клас МИЛА ДЕТЕЛИН КРЪСТЕВА   143  15 точки
2 клас МИЛЕН РУМЕНОВ ХАДЖИЕВ   11  15 точки
2 клас МИХАЕЛА ЗАГОРОВА   31 СУЧЕМ  15 точки
2 клас МОРИС КОЖУХАРОВ   119 СОУ  15 точки
2 клас НАДЕЖДА АНАСТАСОВА   41 ОУ  15 точки
2 клас НИА ДИМИТРОВА БАКОВА   39  15 точки
2 клас НИКОЛА КОЛЕВ   119 СОУ  15 точки
2 клас НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ   128 СОУ  15 точки
2 клас ТАНЯ МИЛЕНОВА ПАНАИОТОВА   125  15 точки
2 клас ФИЛИП ТОДОРОВ   36 СОУ  15 точки
2 клас ЮЛИЯ СВЕТОСЛАВОВА АТАНАСОВА   81  15 точки
2 клас ЯВОР БОЖИЛОВ   119 СОУ  15 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР НАУМОВ   107 ОУ  14 точки
2 клас АНДРЕЙ ПАВЛОВ   104 ОУ  14 точки
2 клас БОГДАН НИКОЛОВ   104 ОУ  14 точки
2 клас БОРИСЛАВ БОЯДЖЕВ   151 НСОУ  14 точки
2 клас ВИКТОРИЯ РАДОСЛАВОВА ТОТАЛОВА   145  14 точки
2 клас ГАБРИЕЛА ВАСИЛЕВА   105 СОУ  14 точки
2 клас ИВАЙЛО ЙОРДАНОВ   105 СОУ  14 точки
2 клас Ивана Чернева   ЕСПА   14 точки
2 клас КАЛОЯН ЧУРКИН   104 ОУ  14 точки
2 клас КАТРИН ДИМИТРОВА ИВАНОВА   35  14 точки
2 клас КОНСТАНТИН АЙВАЗОВ   144 СОУ  14 точки
2 клас КРИСТИЯН МИРЧЕВ   119 СОУ  14 точки
2 клас ЛАЗАР МИХАЙЛОВ   122 ОУ  14 точки
2 клас МАРИЯ ГЕНЧЕВА   73 СОУ  14 точки
2 клас МАЯ ДОБРЕВА   31 СУЧЕМ  14 точки
2 клас МОНИКА БЕРКОВА   73 СОУ  14 точки
2 клас НАТАЛИ МЛАДЕНОВА   СВ. ГЕОРГИ   14 точки
2 клас ПАВЕЛ АНГЕЛОВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   14 точки
2 клас СИМЕОН КРЪСТЕВ   31 СУЧЕМ  14 точки
2 клас СТЕФАН СТАНЕВ   51 СОУ  14 точки
2 клас ТЕОДОР КОЦЕВ   119 СОУ  14 точки
2 клас ТИНА НЕДЯЛКОВА   107 ОУ  14 точки
2 клас ХРИСТИНА ИВАНОВА   105 СОУ  14 точки
2 клас ХРИСТО-ЧОЧО ВЛАДОВСКИ   51 СОУ  14 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР РАДОСЛАВОВ СТАНОЛОВ   81  13 точки
2 клас АЛИНА ЮЛИАН МИНКОВА   39  13 точки
2 клас АНДРЕЙ НИКИЛОВ   73 СОУ  13 точки
2 клас АНИ ХАДЖИСТОЙЧЕВА   119 СОУ  13 точки
2 клас АНТОН АНДОНОВ   119 СОУ  13 точки
2 клас АНТОНИО НЕМСКИ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   13 точки
2 клас ВАЛЕРИ ПОПОВА   119 СОУ  13 точки
2 клас ВЯРА СТЕФАНОВА ДОНЕВА   150  13 точки
2 клас ГЕОРГИ ТОДОРОВ   119 СОУ  13 точки
2 клас ДЕНИЙЗ ФАУАЛ   119 СОУ  13 точки
2 клас ДИМИТЪР СТЕФАНОВ ДИМИТРОВ   125  13 точки
2 клас ЕЛИС КУЛОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   13 точки
2 клас ИВАЙЛО ИВАНОВ   2   13 точки
2 клас ИВАН КОНСТАНТИНОВ   ПЛОВДИВ   13 точки
2 клас ЙОАН ИЛИЯНОВ ЛАФАЗАНСКИ   38  13 точки
2 клас КОНСТАНТИН ВЕНКОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   13 точки
2 клас ЛИА АХАБАБЯН   104 ОУ  13 точки
2 клас ЛЪЧЕЗАР БЪКЛОВ   51 СОУ  13 точки
2 клас МАГДАЛЕНА РОСЕНОВА НАЙДЕНОВА   125  13 точки
2 клас МАРИ ДАНАИЛОВА   41 ОУ  13 точки
2 клас МАРТИН ХРИСТЕВ   73 СОУ  13 точки
2 клас МИЛА ВАСИЛЕВА   36 СОУ  13 точки
2 клас МОНИК МАРКОВСКА   51 СОУ  13 точки
2 клас НИКОЛАЙ МАРОВ   104 ОУ  13 точки
2 клас ПЕТЪР ФИЛИПОВ   105 СОУ  13 точки
2 клас РАДКО КОЛИМЕЧКОВ   18 СОУ  13 точки
2 клас РУМЕН КАМЕНОВ   31 СУЧЕМ  13 точки
2 клас СВЕТЛИН МОЛЛОВ   31 СУЧЕМ  13 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА ГАЙДАРОВА   ПЛОВДИВ   12 точки
2 клас АНТОНИЯ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА   81  12 точки
2 клас ВИКТОРИЯ ВЪРБАНОВА   ПЛОВДИВ   12 точки
2 клас ВИЛИЯН ГЕОРГИЕВ   122 ОУ  12 точки
2 клас ДЕНИС СТАЙКОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   12 точки
2 клас ИВАНА ПАШОВА   104 ОУ  12 точки
2 клас КАЛИНА АСЕНОВА   105 СОУ  12 точки
2 клас КРИСТИЯН ЧУПЕРКОВ   ЧОУ"ДЪГА"   12 точки
2 клас МАРИО ДИМИТРОВ ЛИЛОВ   125  12 точки
2 клас МАРТА ЗЛАТКОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   12 точки
2 клас МАРТИН ДАМЯНОВ   104 ОУ  12 точки
2 клас МЕРТ МУСТАФА   ПЛОВДИВ   12 точки
2 клас МИХАЕЛА СИМЕОНОВА   104 ОУ  12 точки
2 клас НИКОЛАЙ ПАВЛОВ   41 ОУ  12 точки
2 клас РАЯ ПЕТКОВА   105 СОУ  12 точки
2 клас САНДРА ИЛИЕВА   125 СОУ  12 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ФЕДЕВ ТОЛЕВ   54  11 точки
2 клас АНТОНИО МИЛЧЕВ   119 СОУ  11 точки
2 клас БОГДАН ХРИСТОВ   104 ОУ  11 точки
2 клас БОЯН ДЕЛИБЕЕВ   104 ОУ  11 точки
2 клас ВЕРОНИКА ЧЕНЧЕВА   36 СОУ  11 точки
2 клас ДИМИТЪР БОЯДЖИЕВ   151 НСОУ  11 точки
2 клас ЕЛИЦА АНЕВА   141 ОУ  11 точки
2 клас ЕЛИЦА ГАНЕВА   51 СОУ  11 точки
2 клас ЕМИЛИЯ ИВАНОВА   51 СОУ  11 точки
2 клас ЛЮБОМИР ДАНЕВ   105 СОУ  11 точки
2 клас МАРГАРИТА ГЕНЧЕВА   125   11 точки
2 клас МАРИЯ СТАЕВСКА   2   11 точки
2 клас НИКОЛ ГЮЗЛЕВА   2 СОУ  11 точки
2 клас НИКОЛАЙ ВЪЛЧАНОВ   125   11 точки
2 клас НИЯ ТОДОРОВА   73 СОУ  11 точки
2 клас ОЛЕГ ТОЧКОВ   51 СОУ  11 точки
2 клас АНАСТАСИЯ ИВАНЧЕВА   104 ОУ  10 точки
2 клас ГАБРИЕЛА МИЛАНОВА   119 СОУ  10 точки
2 клас ДЕСИСЛАВА КОСТАДИНОВА   ПЛОВДИВ   10 точки
2 клас ЕЛИЦА ДОЧЕВСКА   73 СОУ  10 точки
2 клас ИВАИЛО МИЛУШЕВ   125   10 точки
2 клас ИГЛИКА ПЕНЕВСКА   1 СОУ  10 точки
2 клас КАЛИНА ГЕОРГИЕВА   107 ОУ  10 точки
2 клас КАЛОЯН БРАНИМИРОВ АНАНИЕВ   35  10 точки
2 клас КАЛОЯН СТОЯНОВ   2   10 точки
2 клас КОНСТАНТИН КЪНЕВ   73 СОУ  10 точки
2 клас ЛЪЧЕЗАР ГЕОРГИЕВ КОСТОВ   126  10 точки
2 клас МАКСИМ БОЯДЖИЕВ   151 НСОУ  10 точки
2 клас МАРИЯ-ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА   104 ОУ  10 точки
2 клас МАРТИНА МИТРЕВА   122 ОУ  10 точки
2 клас НИКОЛА НИКОЛОВ   107 ОУ  10 точки
2 клас ПЕТЯ ПЕТРОВА   107 ОУ  10 точки
2 клас ПЛАМЕНА ВОЙНИКОВА   2   10 точки
2 клас РАЯ МАРИАН ДАЧЕВА   39  10 точки
2 клас СТЕЛА ПЛАМЕНОВА БОБОКОВА   ЧОУ СВ СОФИЯ  10 точки
2 клас СТИЛЯНА АСПАРУХОВА   104 ОУ  10 точки
2 клас ТОМА МИЛАДИНОВ НАЗАРКОВ   6  10 точки
2 клас ЯНА ДЕЯНОВА   14 СОУ  10 точки
2 клас АЛЕКС ХАДЖИЕВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   9 точки
2 клас АРТЪР ОЛИВЪР   ЧОУ П. Берон  9 точки
2 клас ВИКТОР ГЮРОВ   119 СОУ  9 точки
2 клас ВИКТОР ТОЦОВ   31 СУЧЕМ  9 точки
2 клас ВИКТОРИЯ ПЕТКОВА   119 СОУ  9 точки
2 клас КАЛИНА АНДРЕЕВА   104 ОУ  9 точки
2 клас КАЛИНА КРЪСТЕВА   139 ОУ  9 точки
2 клас КОНСТАНТИНА СИМЕОНОВА   39 СОУ  9 точки
2 клас КРИСТИНА КОБУРОВА   119 СОУ  9 точки
2 клас МАРТИН БОРИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ   144  9 точки
2 клас МИНА ГЕОРГИЕВА ЕВТИМОВА   145  9 точки
2 клас НИКОЛА ПАНДОВ   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   9 точки
2 клас НИКОЛАЙ ГОСПОДИНОВ   36 СОУ  9 точки
2 клас СЕДРИК ПЕТЪР ШМАРОВ   18  9 точки
2 клас СЕРАФИМА НЕДЕЛИНОВА ДЕЯНОВА   39  9 точки
2 клас СТЕФАН ПАЧОВ   122 ОУ  9 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА НИКОЛОВА   2   8 точки
2 клас АНГЕЛ БАЛАШЕВ   119 СОУ  8 точки
2 клас АНГЕЛ СТОЯНОВ   31 СУЧЕМ  8 точки
2 клас АНДРЕЙ МИТОВ   119 СОУ  8 точки
2 клас БОРИС МЕТОДИЕВ   105 СОУ  8 точки
2 клас ВЕРОНИКА КРЪСТЕВА   125   8 точки
2 клас ВИЛИСЛАВ ПАЧАМАНОВ   ПЛОВДИВ   8 точки
2 клас ДЕЯ ТОДОРОВА   73 СОУ  8 точки
2 клас ДЕЯНА МИРОСЛАВОВА КОВАЧЕВА   144  8 точки
2 клас ДИМИТЪР КАРАКИНОВ   4 0У  8 точки
2 клас ЕЛИНА НЕСТЕРОВА   119 СОУ  8 точки
2 клас ИВАНА МАДОЛЕВА   119 СОУ  8 точки
2 клас ИВЕТ БОГДАНОВА   2   8 точки
2 клас ИВО САПАРЕВСКИ   119 СОУ  8 точки
2 клас ИЛИАНА ВАСИЛЕВА   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   8 точки
2 клас ЙОАНА КРАСИМИРОВА ГЕОРГИЕВА   35  8 точки
2 клас ЙОАННА ГЕЧЕВА   138 СОУ  8 точки
2 клас КАТЕРИНА БАЙЧЕВА   139 ОУ  8 точки
2 клас ЛЮБОМИР АНГЕЛОВ   105 СОУ  8 точки
2 клас ЛЮБОСЛАВ ЦВЕТАНОВ   120 СОУ  8 точки
2 клас МАРТИН ДОНЧЕВ   105 СОУ  8 точки
2 клас МАРТИН ЛЮБОМИРОВ НЕНОВ   125  8 точки
2 клас НИКОЛАЙ НЕДЕЛИНОВ ДЕЯНОВ   39  8 точки
2 клас ПЕТЪР КАБАКЧИЕВ   104 ОУ  8 точки
2 клас ПЕТЪР ХАРИЗАНОВ   31 СУЧЕМ  8 точки
2 клас ПЕТЪР ИОРДАНОВ ДЮЛГЕРОВ   125  8 точки
2 клас РАДОСЛАВ АНГЕЛОВ   31 СУЧЕМ  8 точки
2 клас СИЯНА ЛЮЦКАНОВА   36 СОУ  8 точки
2 клас СТЕФАНИЯ АТОВА   119 СОУ  8 точки
2 клас ХРИСТИЯНА ДИМИТРОВА   104 ОУ  8 точки
2 клас ЯВОР ПЕТКОВ   14 СОУ  8 точки
2 клас АНТОН МИНЧЕВ   105 СОУ  7 точки
2 клас ИВА ТРИЧКОВА   31 СУЧЕМ  7 точки
2 клас ИВАН ТРАЙКОВ   31 СУЧЕМ  7 точки
2 клас ИЛИЯНА СИМЕОНОВА   104 ОУ  7 точки
2 клас Калоян Илиев   ЕСПА   7 точки
2 клас МАРГАРИТА ЧЕРВЕНРАКОВА   122 ОУ  7 точки
2 клас НИКОЛА ЦЕКОВ   73 СОУ  7 точки
2 клас СИМОНА АНГЕЛОВА   105 СОУ  7 точки
2 клас ЯНА КАЗАКОВА   31 СУЧЕМ  7 точки
2 клас АНГЕЛИНА ИВАНОВА   16 ОУ  6 точки
2 клас АСЕН БОРИСОВ   6 ОУ  6 точки
2 клас БОРЯНА БОЙЧЕВА СТЕФАНОВА   35  6 точки
2 клас БОЯН МАНЧЕВ   119 СОУ  6 точки
2 клас ВИЛИМИР КОНСТАНТИН МИЛЕВ   125  6 точки
2 клас ЙОАН АВРАМОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   6 точки
2 клас МАРИЯ-ТИЯНА СТОЙКОВА   41 ОУ  6 точки
2 клас МАРТИНА АТАНАСОВА   31 СУЧЕМ  6 точки
2 клас МАЯ ГЕРГИНОВА   105 СОУ  6 точки
2 клас СВЕТОСЛАВ КОЛЕВ   119 СОУ  6 точки
2 клас СТЕЛА КАСАБОВА   104 ОУ  6 точки
2 клас АДРИАН ТОДОРОВ   14 СОУ  5 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА ВЕЛИЧКОВА   107 ОУ  5 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ   12 СОУ  5 точки
2 клас ВАЛЕНТИН ИОРДАНОВ КОТОВ   150  5 точки
2 клас ГАБРИЕЛА ДОЙЧИНОВА   36 СОУ  5 точки
2 клас ГЕОРГИ ВОЙНОВ   104 ОУ  5 точки
2 клас ГЕРГАНА ВЕЛИЧКОВА ПЕЙЧЕВА   35  5 точки
2 клас ЖЕНЯ ХАДЖИЕВА   36 СОУ  5 точки
2 клас ИРИНА ТАНЧЕВА   51 СОУ  5 точки
2 клас ЙОАНА ДИМОВА   ПЛОВДИВ   5 точки
2 клас ЙОАНА ЦОЧЕВА   ПЛОВДИВ   5 точки
2 клас КАЛИНА КОЛЕВА   105 СОУ  5 точки
2 клас КАЛИНА СПАСОВА   47 СОУ  5 точки
2 клас МАКСИМ ТОДОРОВ   ПЛОВДИВ   5 точки
2 клас МИХАЕЛА СЯРОВА   ПЛОВДИВ   5 точки
2 клас НАДЕЖДА АРБОВА   104 ОУ  5 точки
2 клас НАЙДЕН ЦВЕТАНОВ ЦВЕТКОВ   133  5 точки
2 клас ПЕТЯ ИВАНОВА   45 ОУ  5 точки
2 клас РАЯ ГАВРИЛОВА   20 ОУ  5 точки
2 клас СТАНИСЛАВА НАУМОВА   128   5 точки
2 клас ТАТЯНА КАРАДЖОВА   105 СОУ  5 точки
2 клас ЦВЕТИНА КАЛОЯНОВА СТЕФАНОВА   125  5 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА БОНЕВА   125 СОУ  4 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ЧЕРНЕВ   108 СОУ  4 точки
2 клас БОРИС АЛЕКСОВ   6 ОУ  4 точки
2 клас ВАЛЕРИЯ АПОСТОЛОВА   104 ОУ  4 точки
2 клас ЕЛЕНА ДОЙЧЕВА   51 СОУ  4 точки
2 клас ИВАЙЛО ЕМИЛОВ КИРОВ   125  4 точки
2 клас КРИСТИЯН ПЛАМЕНОВ   139 СОУ  4 точки
2 клас НЕВЕНА СПАСОВА ВЕЛИНОВА   39  4 точки
2 клас НИЯ ХРИСТОВА   104 ОУ  4 точки
2 клас СТОЯН КОЛЕВ   83   4 точки
2 клас АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА БЪРЛАТОВА   144  3 точки
2 клас АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИНЕДЕЛЧЕВ   105 СОУ  3 точки
2 клас АНА КЮРКЧИЕВА   119 СОУ  3 точки
2 клас АНГЕЛ ШОПОВ   ПЛОВДИВ   3 точки
2 клас БОРИСЛАВА КОСТОВА   104 ОУ  3 точки
2 клас ВАЛЕНТИНА БОРИСЛАВОВА ЛЕОНКЕВА   144  3 точки
2 клас ВАСИЛ ОГНЯНОВ ДЕСПОТОВ   38  3 точки
2 клас ВИКТОР КОПАКЧИЕВ   138 СОУ  3 точки
2 клас ВИКТОР КАРАКУШЕВ   ПЛОВДИВ   3 точки
2 клас ВИОЛИНА ДАНЧЕВА   139 СОУ  3 точки
2 клас ГЕОРГИ НИКОЛОВ   31 СУЧЕМ  3 точки
2 клас ГЕОРГИ ГАЛЧЕВ   ПЛОВДИВ   3 точки
2 клас ДАНАИЛ ДАСКАЛОВ   105 СОУ  3 точки
2 клас ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ   47 СОУ  3 точки
2 клас ДАРА КОЛЕВА   31 СУЧЕМ  3 точки
2 клас ДЕНИС НЕПРИЕНКОВ   104 ОУ  3 точки
2 клас ДЕСИСЛАВА СВИЩАРОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   3 точки
2 клас ДИАНА ЖИВКОВА ГЕШЕВА   125  3 точки
2 клас ЕВЕЛИА ГЕОРГИЕВА ГЕОРЧЕВА   35  3 точки
2 клас ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА   120 СОУ  3 точки
2 клас ЗАРА ДЖЕЛЕБОВА   107 ОУ  3 точки
2 клас ИВАН БИВОЛАРОВ   73 СОУ  3 точки
2 клас ИВАН ГЕЦОВ   104 ОУ  3 точки
2 клас ИВО СЪБЕВ   128 СОУ  3 точки
2 клас ИЛИАН ИВАНОВ   119 СОУ  3 точки
2 клас ЙОАННА АВРАМОВА   119 СОУ  3 точки
2 клас КАЛИНА ПЕТКОВА   31 СУЧЕМ  3 точки
2 клас КОНСТАНТИН ДОЧЕВ   6 ОУ  3 точки
2 клас КРИСТИАНА МИЛЕНОВА   48 СОУ  3 точки
2 клас КРИСТИНА ПЕТРОВА   ОБ ТЕХН  3 точки
2 клас ЛОРА-МАРИЯ ХАЛИЛ   125   3 точки
2 клас МАРИО ГАВРИЛОВ   6 ОУ  3 точки
2 клас МАРИЯ-АНЖЕЛА АТИЛА ЕРИК   98 НУ  3 точки
2 клас МАРТИН ЦВЕТКОВ   104 ОУ  3 точки
2 клас МАРТИН ДЕЯНОВ   2 СОУ  3 точки
2 клас МИХАЕЛА МАНКОВСКА   83   3 точки
2 клас НЕДА НЕДОВА МИХОВА   125  3 точки
2 клас НИКОЛ БИСЕРОВА ВИДЕНОВА   144  3 точки
2 клас ПАВЕЛ ЙОНЧЕВ   98 НУ  3 точки
2 клас ПАВЕЛ МАРКОВ   47 СОУ  3 точки
2 клас ПАТРИСИЯ БАЛЧЕВА   2   3 точки
2 клас РАЯ ДИМИТРОВА   138 СОУ  3 точки
2 клас РОСЕН КОСТАДИНОВ   122 ОУ  3 точки
2 клас СЕЛЕНА ЧИРПАНСКА   6 ОУ  3 точки
2 клас СИМОНА КАЦАРСКА   122 ОУ  3 точки
2 клас СИНТИЯ БОЕВА   БЪЛГАРСКО ШКОЛО  3 точки
2 клас СТЕФАН ТРЕНДАФИЛОВ   СВ. ГЕОРГИ   3 точки
2 клас ТАТЯНА РУСЕВА   ПЛОВДИВ   3 точки
2 клас ТЕОДОР ДРАГОМИРОВ АНГЕЛОВ   ЧОУ КЛ ОХ  3 точки
2 клас ХРИСТИНА ТЕОДОРОВА ЧИФЛИДЖАНОВА   144  3 точки
2 клас ХРИСТО ДИМИТРОВ   104 ОУ  3 точки
3 клас ЛЪЧЕЗАР ВЪЛЧЕВ   136 ОУ  53 точки
3 клас ДО ВИЕТ КЪОНГ   107  53 точки
3 клас НИКОЛА ТИХОВ   81   51 точки
3 клас МАРИЯ ЯСЕР БАДУР   18  50 точки
3 клас РАЯ ДИМИТРОВА   107 ОУ  49 точки
3 клас ИВАНА ПАНЕВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   48 точки
3 клас КАМЕН ЖЕЛЯЗКОВ   105 СОУ  48 точки
3 клас МИХАЕЛА ГЛЕДАЧЕВА   104 ОУ  48 точки
3 клас НИКОЛА БАЧОВСКИ   104 ОУ  48 точки
3 клас САМУИЛ РАДУЛОВ   22 СОУ  48 точки
3 клас НИЯ ВАСИЛЕВА   38 СОУ  47 точки
3 клас СТЕФАН ХАДЖИСТОЙКОВ   36 СОУ  47 точки
3 клас ДИМИТЪР МИХАЙЛОВ   125   46 точки
3 клас КАТЕРИНА МИЛЧЕВА   104 ОУ  46 точки
3 клас МАРТИН ВЛАДИМИР ВАСИЛЕВ   81  46 точки
3 клас СТОЯН ПЕТРОВ   36 СОУ  46 точки
3 клас ЦВЕТА КАЛОЯНОВА АНТОВА   32  46 точки
3 клас ВЛАДИМИР ДОЛАПЧИЕВ НИКОЛАЕВ   145  45 точки
3 клас ГЕОРГИ АТАНАСОВ ЛАЛЕВ   107  45 точки
3 клас НИКОЛ ДАНКИНОВА   НУКК   45 точки
3 клас СТЕФАН БОЯДЖИЕВ   107 ОУ  45 точки
3 клас ГЕОРГИ ИВАНОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  44 точки
3 клас ДАВИД ДОБРЕВ   104 ОУ  44 точки
3 клас ЦВЕТАН ИВАНОВ   38 ОУ  44 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР АВДЖИЕВ   122 ОУ  43 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР НЕДКОВ   107 ОУ  43 точки
3 клас ЙОАНА КИЧЕВА   107 ОУ  43 точки
3 клас КАМЕН МИХАЙЛОВ   20 ОУ  43 точки
3 клас ЛЮБОСЛАВ ПАНАЙОТОВ   18 СОУ  43 точки
3 клас МАРИН-КОНСТАНТИН ПАЛАТОВ   120 ОУ  43 точки
3 клас НИКОЛА МАРТИНОВ СТАЙКОВ   145  43 точки
3 клас ОГНЯН ПЛАМЕНОВ БАРУХ   ЧОУ КЛ ОХ  43 точки
3 клас РАДОСЛАВ ДРАГАНОВ   119 СОУ  43 точки
3 клас ЯНА ГАВРИЛОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   43 точки
3 клас НИЯ ДОЙНОВА   НУКК   42 точки
3 клас ХРИСТО РОСЕНОВ КАРАГИОЗОВ   81  42 точки
3 клас АЛЕКС ИВАНОВ ЦВЕТАНОВ   125  41 точки
3 клас ГЕОРГИ ЕТЪРИДЖ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   41 точки
3 клас ИВАН ДЖАРОВ   18 СОУ  41 точки
3 клас НИКОЛАЙ ЙОЦЕВ   26 СОУ  41 точки
3 клас НИКОЛАЙ ЧОБАНОВ   119 СОУ  41 точки
3 клас СВЕТОСЛАВ ДИМИТРОВ   104 ОУ  41 точки
3 клас СТЕФАН ПОПОВ   107 ОУ  41 точки
3 клас ФИЛИП КАЛАПИШ   51 СОУ  41 точки
3 клас Филип Назаров   ЕСПА   41 точки
3 клас ЦВЕТА ГЕОРГИЕВА КАРАДЖОВА   32  41 точки
3 клас ВАЯ ГРГОРОВА   31 СУЧЕМ  40 точки
3 клас ДЕНИС ВЕЛИЧКОВ   ЧОУ П. Берон  40 точки
3 клас МАЯ ПЕТРОВА ПАНОВА   128  40 точки
3 клас МЕРИАН РОШАКОВА   НУКК   39 точки
3 клас РОСЕН РУЖЕВ   107   39 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ХАРТАРСКИ   119 СОУ  38 точки
3 клас Анастасия Балабанова   ЕСПА   38 точки
3 клас ДАРИНА СВЕТОСЛАВОВА АТАНАСОВА   81  38 точки
3 клас ДЖЕРАЛДИН ТОДОРОВА   ЧОУ П. Берон  38 точки
3 клас МИНКО МИНКОВ   20 ОУ  38 точки
3 клас НИКОЛА ДИМИТРОВ   104 ОУ  38 точки
3 клас ЦВЕТА РАДОСЛАВОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   38 точки
3 клас АВГУСТИН ЯВОРОВ ИОСИФОВ   ЧОУ СВ СОФИЯ  36 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР МИЛЧЕВ   119 СОУ  36 точки
3 клас АНГЕЛ ДИМИТРОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   36 точки
3 клас АНГЕЛ ПЕНЧЕВ   95 СОУ  36 точки
3 клас АНТОНИО ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВ   51  36 точки
3 клас ГЕРГАНА ВЪЛКОВА   104 ОУ  36 точки
3 клас ДИМИТЪР ПЕНЧЕВ   104 ОУ  36 точки
3 клас ДО ХЮ ТУНГ   32  36 точки
3 клас КАЛОЯН ДИМИТРОВ   ЧОУ П. Берон  36 точки
3 клас КРИСТИНА НИКОЛОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  36 точки
3 клас ЛОРА ИЛИЯНОВА ЦЕКОВА   125  36 точки
3 клас ЛЮДМИЛ ДАНИЕЛОВ КУЗМАНОВ   НУКК  36 точки
3 клас МАЯ АНГЕЛОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  36 точки
3 клас НИЯ СПАСОВА   120 ОУ  36 точки
3 клас ЦВЕТИ МАРИНОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  36 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР БРАНИМИРОВ ДИЛКОВСКИ МЕРИДИАН   22  35 точки
3 клас ГЕОРГИ ПЕТРОВ   105 СОУ  35 точки
3 клас ДЕЯН ЙОТОВ   107 ОУ  35 точки
3 клас СИМОНА КЛАЯ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  35 точки
3 клас АЛБЕНА САВОВА   139 ОУ  34 точки
3 клас АЛЕКС УЗУНОВ   36 СОУ  34 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ЯНАКИЕВ   119 СОУ  34 точки
3 клас БОРИС ПУЛЕВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   34 точки
3 клас ВИКТОРИЯ КОЛЕВА   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   34 точки
3 клас ЕМИЛ МЛАДЕНОВ   104 ОУ  34 точки
3 клас ИВАНА КАМЕНОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   34 точки
3 клас РАДА ДИМИТРОВА   107 ОУ  34 точки
3 клас РАДИНА ВАСИЛЕВА   48 ОУ  34 точки
3 клас СТЕФАН МОНОВСКИ   139 ОУ  34 точки
3 клас БОЖИДАР ГЕЧЕВ   134 СОУ  33 точки
3 клас ВИКТОРИЯ КИРИЛОВА   104 ОУ  33 точки
3 клас ЕВА КОРТЕЗОВА   1   33 точки
3 клас ИВО СТАНИСЛАВОВ ЙОРДАНОВ   107  33 точки
3 клас ХЬОН ДЖУНГ ПАРК   119 СОУ  33 точки
3 клас ВИКТОР ВЕЛЕВ   119 СОУ  32 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ   104 ОУ  31 точки
3 клас БОЖЕНА ВЪРБАНОВА   НУКК   31 точки
3 клас ДАНИЕЛ ЧОЛАКОВ   ПЛОВДИВ   31 точки
3 клас ЙОРДАН МАРИАНОВ ЖИВКОВ   145  31 точки
3 клас КАЛИНА ИВАНОВА ИВАНОВА   20  31 точки
3 клас КОНСТАНТИН ГЕНАДИЕВ ГРИГОРОВ   НСОУ  31 точки
3 клас ТАНЯ ЗДРАВКОВА БЕДЖЕВА   112  31 точки
3 клас ЙОАНА ТОДОРОВА   105 СОУ  30 точки
3 клас ВИКТОР ДИМИТРОВ РАИКОВ   120  29 точки
3 клас КРИСТИАН ГЕНОВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   29 точки
3 клас РУСИ ИВАЙЛОВ ШИШМАНОВ   МЕРИДИАН 22  29 точки
3 клас ДРАГОМИР ГАНЕВ   55 СОУ  28 точки
3 клас ЛОРИНА СТОИЧЕВА   125   28 точки
3 клас НИКОЛАЙ СТОЙЧЕВ   105 СОУ  28 точки
3 клас ХРИСТИНА НИКОЛОВА   НУКК   28 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ   107 ОУ  27 точки
3 клас ГЕОРГИ ПАНДЕВ   31 СУЧЕМ  27 точки
3 клас АНДЖЕЛО ЛЯМОВ   98 НУ  26 точки
3 клас БОРИСЛАВ КЬОВКАРОВ   98 НУ  26 точки
3 клас ДАМЯН ДИМИТРОВ   119 СОУ  26 точки
3 клас ИВАН БРАТАНОВ   51 СОУ  26 точки
3 клас ЙОРДАН АНДОНОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  26 точки
3 клас ЛИЛИАНА ЧЕРНЕВ   35   26 точки
3 клас Лъчезар Ласков Лазаров   38-ОУ  26 точки
3 клас МАРТИН ЧИРПАНСКИ   6 ОУ  26 точки
3 клас МАРТИН ШИВАЧЕВ   38 СОУ  26 точки
3 клас МИХАЕЛА ГЕОРГИЕВА   107 ОУ  26 точки
3 клас ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ   36 СОУ  26 точки
3 клас ПАВЕЛ ДИМИТРОВ ТЕОДОСИЕВ   107  26 точки
3 клас ЯНА СТОИЧЕВА   125   25 точки
3 клас ЯСЕН АНАСТАСОВ АНАСТАСОВ   83  25 точки
3 клас МАРГАРИТА СТАЕВА   122 ОУ  24 точки
3 клас ТЕОДОРА КАЙТАЗОВА   104 ОУ  24 точки
3 клас АСЯ ИВОВА РИЗОВА   ЧОУ СВ СОФИЯ  23 точки
3 клас ГЕОРГИ ДЮКАНИН   105 СОУ  23 точки
3 клас ДАНИЕЛ ПИРАЛКОВ   107 ОУ  23 точки
3 клас ДЕНИЦА ВАСИЛЕВА   107 ОУ  23 точки
3 клас ИВАЙЛО ПАНАМСКИ   51 СОУ  23 точки
3 клас ИВАН КАСАПОВ   105 СОУ  23 точки
3 клас ИОАНА ИВАНОВА ИВАНОВА   ЧОУ КЛ ОХ  23 точки
3 клас МАРТИН МИЛЕНОВ МИЛЕВ   125  23 точки
3 клас ПРЕСИАНА КУЗМАНОВА   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   23 точки
3 клас СТЕФАН ДОБРИНОВ ИВАНОВ   125  23 точки
3 клас СТЕФАНИ ЙОРДАНОВА   81 СОУ  23 точки
3 клас ТЕОДОР КРАНДАРОВ   119 СОУ  23 точки
3 клас ЮЛИЯНА КОСТОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  23 точки
3 клас ВЛАДИСЛАВ ИВАНОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  22 точки
3 клас ИЛИЯНА ГЕНОВА   142 СОУ  22 точки
3 клас КРИСТИЯН МИЧЕВ   162 ОУ  22 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ПАУНОВ   104 ОУ  21 точки
3 клас ЖОЗЕФ КОСТОВ   48 ОУ  21 точки
3 клас КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ   НСОУ СОФИЯ  21 точки
3 клас ЛИЛИЯ ХРИСТОВА   98 НУ  21 точки
3 клас НОЕЛ ЖЕЛЕВА   119 СОУ  21 точки
3 клас ДИМИТЪР ДИМИТРОВ НЕЙКОВ   МЕРИДИАН 22  20 точки
3 клас НАНА ИВАНОВА   107 ОУ  20 точки
3 клас НИКИТА ПРОДАНОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   20 точки
3 клас СТОЯН ТОНЕВ ЧОЧЕВ   144  20 точки
3 клас БЕЛОСЛАВ КЪРШОВ   139 СОУ  19 точки
3 клас БОГДАН МИЛУШЕВ   119 СОУ  19 точки
3 клас ДАРА ДИМИТРОВА ЕКИМОВА   125  19 точки
3 клас КРАСИМИРА ВЕЛЕВА   98 НУ  19 точки
3 клас МАРИЯ ВЛАЙКОВА   104 ОУ  19 точки
3 клас НАТАЛИ АРНАУДОВА   125   19 точки
3 клас НИКОЛАИ ЖИВКОВ ЖИВКОВ   125  19 точки
3 клас ПЕТЪР-ГАБРИЕЛ МАТЕВ   49 ОУ  19 точки
3 клас СИМОНА МИХАЙЛОВА   119 СОУ  19 точки
3 клас ТЕОДОР ЕМИЛОВ МИЛУШЕВ   ЧОУ СВ СОФИЯ  19 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ЦАНКОВ   125   18 точки
3 клас ВАЛЕНСИЯ ОГНЯНОВА КОВАЧЕВА   144  18 точки
3 клас ВЕРОНИКА ИВАНОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  18 точки
3 клас ВИКТОРИЯ СТАНИСЛАВОВА БОЖИЛОВА   144  18 точки
3 клас ВЛАДИМИР ХРИСТОВ   104 ОУ  18 точки
3 клас ИННА АВРАМОВА   133 СОУ  18 точки
3 клас КАЛОЯН АЛЕКСАНДРОВ ВЕЛЧЕВ   4  18 точки
3 клас РОБЕРТ СЕВИК   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   18 точки
3 клас ТОДОР КАЛИНОВ ЧИНОВСКИ   144  18 точки
3 клас ХРИСТО ЛАКОВ   31 СУЧЕМ  18 точки
3 клас ВАСИЛ НИКОЛАЕВ РУНЕВ3   ЧОУ КЛ ОХ  17 точки
3 клас РАЛИЦА КАЛОРОВА   31 СУЧЕМ  17 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР МИХАЙЛОВ РАДЕВСКИ   83  16 точки
3 клас ВИКТОРИЯ ЧЕШМЕДЖИЕВА   119 СОУ  16 точки
3 клас ЕМАНУЕЛА ПЕТРУНОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  16 точки
3 клас КАЛОЯНА ДОНКОВА   120 СОУ  16 точки
3 клас КАМЕЛИЯ ВЕНЦИСЛАВ МАТЕЕВА   ЧОУ КЛ ОХ  16 точки
3 клас КРЕМЕНА ДИМИТРОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  16 точки
3 клас КРИСТИЯН ИЛИЕВ   ЧОУ"ДРИТА"   16 точки
3 клас МАГДАЛЕНА КОНСТАНТИНОВА ЯНКУЛОВА   144  16 точки
3 клас МАРГАРИТА ТАШЕВА   107 ОУ  16 точки
3 клас МАРИН АПОСТОЛОВ   32 СОУ  16 точки
3 клас НИКОЛ ГЛАВЧЕВА   104 ОУ  16 точки
3 клас СИМОНА ГЕОРГИЕВА   104 ОУ  16 точки
3 клас ФИЛИП ДОБРЕВ   20 ОУ  16 точки
3 клас ЯНА БОРИСЛАВОВА ЙОВЧЕВА   144  16 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ПАЛАКАРЧЕВ   31 СУЧЕМ  15 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР ИЛИЕВ   125   15 точки
3 клас АНТОНИО КАЛЧЕВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  15 точки
3 клас БОГОМИЛ МИТКОВ ЦАНЕВ   144  15 точки
3 клас ВАЛЕНТИНА ХРИСТОВА ХАНДЖИЕВА   83  15 точки
3 клас ДОБРОСЛАВА ВЕЛЕВА   133 СОУ  15 точки
3 клас ИЛИНА ИЛИЕВА   128 СОУ  15 точки
3 клас МАРТИН ЙОРДАНОВ НИКУЛЧИН   5  15 точки
3 клас МИНА МИШЕВА   20 ОУ  15 точки
3 клас АЛЕКСАНДРА СТЕФАНОВА АЛЕКСАНДРОВА   144  14 точки
3 клас ВАСИЛ ЗАХАРИЕВ   105 СОУ  14 точки
3 клас ВЕЛИНА ЗЛАТЕВА   ЕСПА   14 точки
3 клас ДОНА ДАНКОВА   125   14 точки
3 клас ЛАРА АЛЕКСАНДРОВА АНГЕЛОВА   125  14 точки
3 клас МАРК ДЕЛГАДО   49 ОУ  14 точки
3 клас МАРТИН МАРИНОВ КОНДОВ   23  14 точки
3 клас МАРТИН МИХАЙЛОВ ТОДОЛОВ   39  14 точки
3 клас ФИЛИП ФИЛЕВ   ЧОУ"ВЕДА"   14 точки
3 клас ЦВЕТА ЧАВДАРОВА СТОЯНОВА   101  14 точки
3 клас ЯВОР ИВАНОВ   107 ОУ  14 точки
3 клас ЯВОР КАЛАЙДЖИЕВ   107 ОУ  14 точки
3 клас ЯВОР МАХЧЕВ   26 СОУ  14 точки
3 клас АЛЕКСАНДЪР СТАНИСЛАВОВ РАНДЕЛОВ   151  13 точки
3 клас ВИКТОРИЯ ЯВОРОВА СТОЯНОВА   144  13 точки
3 клас КРИСТИАН КАРАМФИЛОВ   96 СОУ  13 точки
3 клас ЛЪЧЕЗАР ЗЕЛЕНКОВ   104 ОУ  13 точки
3 клас МИХАИЛ ШКЕМБОВ   20 ОУ  13 точки
3 клас СВЕТОСЛАВА КОЛЕВА   104 ОУ  13 точки
3 клас СТЕФАН ПЪРВАНОВ   122 ОУ  13 точки
3 клас СТИЛИЯН КОЛЕВ   104 ОУ  13 точки
3 клас ЛИЛИЯ БЕЛОВА   104 ОУ  12 точки
3 клас МАРТИНА ИВАИЛОВА ТОДОРОВА   101  12 точки
3 клас НИКОЛА МАРИНОВ КОЛЕВ   ОБ ТЕХ  12 точки
3 клас СТИЛИЯН ИВАНОВ СТОИЛЧЕВ   83  12 точки
3 клас АЛЕКСАНДРИНА МЕДИКАРОВА   31 СУЧЕМ  11 точки
3 клас АННА-МАРИЯ КАРАГЬОЗОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   11 точки
3 клас БОЙКО БОЕВ   119 СОУ  11 точки
3 клас БОЯН КИРИЛОВ МИТОВ   144  11 точки
3 клас ВИКТОРИЯ ГЕНЕВА   139 ОУ  11 точки
3 клас ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА   26 СОУ  11 точки
3 клас ГЕОРГИ ГАНЕВ   107 ОУ  11 точки
3 клас ДАНИЕЛ ВЛАЕВ   36 СОУ  11 точки
3 клас ДАРИНА ПЕТРОВА ПЕТРОВА   144  11 точки
3 клас ЕВА БОЖКОВА   139 ОУ  11 точки
3 клас ЕЛЕНА БЕЛЧЕВА   31 СУЧЕМ  11 точки
3 клас ИВАН БОЯНОВ ДИМИТРОВ   1  11 точки
3 клас ИЗАБЕЛ СОТИРОВА   125   11 точки
3 клас ЙОАНА БАЛУКОВА   31 СУЧЕМ  11 точки
3 клас ЙОАННА КРАСИМИРОВА ТОПАЛСКА   125  11 точки
3 клас КАМЕЛИЯ МИРОСЛАВОВА ДИМИТРОВА   144  11 точки
3 клас МИХАЕЛА ДИМЧЕВА   44 СОУ  11 точки
3 клас СТОЯН ДИМИТРОВ   105 СОУ  11 точки
3 клас ТЕОДОР КЬОСЕВ   48 ОУ  11 точки
3 клас ТЕОДОРА СТОЯНОВА   36 СОУ  11 точки
3 клас ЦВЕТОМИР ЛЮБОМИРОВ ГЕОРГИЕВ   83  11 точки
3 клас АННА ДРАГАНОВА   107 ОУ  10 точки
3 клас ДЕЙВИД ИЛИЕВ   104 ОУ  10 точки
3 клас ДЕЯН ГЕОРГИЕВ СТАНЕВ МЕРИДИАН   22  10 точки
3 клас ЕВЕЛИН МАРКОВ   144 СОУ  10 точки
3 клас КОНСТАНТИН БОЗЕВ   18   10 точки
3 клас СОФИЯ ТОШЕВА   31 СУЧЕМ  10 точки
3 клас СТЕЛА ТОМОВА   8 СОУ  10 точки
3 клас ФИЛИПА НИКОЛОВА   ЧОУ П. Берон  10 точки
3 клас АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА   1  9 точки
3 клас ДЕНИЕЛ ДИМЧЕВ   ЧСОУ"СВ.ГЕОРГИ"   9 точки
3 клас ДИМИТЪР СТЕФАНОВ МИЛОШЕВ   14  9 точки
3 клас НИЯ ГЕОРГИЕВА ХРИСТОВА   1  9 точки
3 клас СТЕФАН ДИМИТРОВ   32 СОУ  9 точки
3 клас ФИЛИП БУСАРОВ   125   9 точки
3 клас ЦВЕТОСЛАВ НИКОЛСКИ   25 ОУ  9 точки
3 клас БОРИС РАНГЕЛОВ   104 ОУ  8 точки
3 клас ВИКТОР СТОЯНОВ   107 ОУ  8 точки
3 клас ВИКТОР ЧАРДАКЛИЕВ   51 СОУ  8 точки
3 клас ДАМЯН ХРИСТОВ   56 СОУ  8 точки
3 клас ЕМИЛИ ИВАНОВА   125   8 точки
3 клас ИВА НАЧКОВА   20 ОУ  8 точки
3 клас МАРТИН КРЪСТЕВ   119 СОУ  8 точки
3 клас СВЕТОЗАР СЕРГЕЕВ СИМОВ   83  8 точки
3 клас СЕЛЕНА КОСТАДИНОВА   125 СОУ  8 точки
3 клас СТЕФАНИЯ ПЕЙКОВА   31 СУЧЕМ  8 точки
3 клас ЯВОР СТОИЧКОВ   БЪЛГАРСКО ШКОЛО  8 точки
3 клас ДЕНИСЛАВ ВЕНЦИСЛАВОВ ВАСИЛЕВ   83  7 точки
3 клас НИКОЛА СТОИЧКОВ   107 ОУ  7 точки
3 клас НИКОЛИНА ИВАИЛОВА ВУЧКОВА   121  7 точки
3 клас ДАВИД КОЙЧЕВ   144 СОУ  6 точки
3 клас ЕЛЕНА БОЯНОВА ЗАХАРИЕВА   144  6 точки
3 клас КОНСТАНТИН ЗАБЕРСКИ   104 ОУ  6 точки
3 клас ЛЮБОМИР ТОШЕВ   139 ОУ  6 точки
3 клас МИЛА ПАНЧЕВА   125   6 точки
3 клас МИХАИЛ МИХАЙЛОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  6 точки
3 клас НИКОЛА ДРАГАНОВ   107 ОУ  6 точки
3 клас КАЛИНА СОФРОНИЕВА   119 СОУ  5 точки
3 клас КАЛОЯН ОДЖАКОВ   51 СОУ  5 точки
3 клас МАРТИН ТОПАЛОВ   51 СОУ  5 точки
3 клас ЦВЕТЕЛИНА ГЕОРГИЕВА   104 ОУ  5 точки
3 клас ВАСИЛ МИНКОВ   104 ОУ  4 точки
3 клас ВЛАДИМИР ПЕТКОВ   134 СОУ  4 точки
3 клас АДРИАН ВЕЛКОВ   8 СОУ  3 точки
3 клас АТАНАС КОЛЕВ   2 СОУ  3 точки
3 клас БОРИС АЛЕКСАНДРОВ ЙОНЧЕВ   144  3 точки
3 клас ЕЛИЦА СЕИЗОВА   138 СОУ  3 точки
3 клас ИВАН СТЕФАНОВ   139 ОУ  3 точки
3 клас ЙОАНА ГЕОРГИЕВА   112 ОУ  3 точки
3 клас ЛЮБЕН БУРДЖИЕВ   ЧСОУ"ДРИТА"   3 точки
3 клас МИХАЕЛА СИМЕОНОВА   104 ОУ  3 точки
3 клас ТРАЯНА ДОЧЕВА   51 СОУ  3 точки
3 клас ЮЛИЯН МИЛЧЕВ   162 ОУ  3 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР ГАНЧЕВ   107 ОУ  60 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР РАДОСЛАВОВ   107 ОУ  60 точки
4 клас БОРИСЛАВ ЛЮБЕНОВ   107 ОУ  60 точки
4 клас Ивайло Стоянов   ЕСПА   60 точки
4 клас ХРИСТО ЕФИМОВ   119 СОУ  60 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР ЖЕЛЯЗКОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   53 точки
4 клас ИВАН НИКОЛОВ   107   53 точки
4 клас МАРИЯ ДАНЧЕВА   107 ОУ  53 точки
4 клас НИКОЛАЙ МИТЕВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   53 точки
4 клас ПРЕСЛАВА БОНЧЕВА   БЪЛГАРСКО ШКОЛО  53 точки
4 клас ТОДОР КАНТУТИС   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  52 точки
4 клас ДАМЯН СТОЯНОВ ФРАЦОВ   107  50 точки
4 клас ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА   145  50 точки
4 клас ИРЕН ДИМИТРОВА   119 СОУ  50 точки
4 клас ПАВЕЛ ПАВЛОВ   105 СОУ  50 точки
4 клас БОРИС ВАЛЕРИЕВ ТРИФОНОВ   145  48 точки
4 клас ДИНХ ФЪОНГ ТХАО   105  48 точки
4 клас ЙОАННА ДИМЧЕВА   44 СОУ  48 точки
4 клас КРИСТИЯН СПИРОВ   41 ОУ  48 точки
4 клас Николай Бъчваров   ЕСПА   48 точки
4 клас РАДИНА ДИМОВА   104 ОУ  48 точки
4 клас ПЕТКО МАРИНИКОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   47 точки
4 клас ИЗАБЕЛА МИЛАНОВА   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   46 точки
4 клас ИЛИЯН ИВАНОВ   32 СОУ  46 точки
4 клас Калоян Николаев Кирилов   1 СОУ  46 точки
4 клас СПАСИЯН ТОДОРОВ   107 ОУ  46 точки
4 клас ХРИСТО ЧАПАРОВ   32 СОУ  46 точки
4 клас БОЙКО ДИМИТРОВ   143 ОУ  45 точки
4 клас ВЛАДИСЛАВА КАЛАУСКА   8 СОУ  44 точки
4 клас Ивана Фингарова   ЕСПА   43 точки
4 клас ЙОАН ЦАНКОВ ХРИСТОВ   107  43 точки
4 клас КРИСТИЯН ИВАНОВ   112 ОУ  43 точки
4 клас НИКОЛАИ ЕВГЕНИЕВ ВЛАДИМИРОВ   125  43 точки
4 клас СТЕФАНИЯ ЦВЕТАНОВА ЦВЕТКОВА   133  43 точки
4 клас ВАНЯ КРАЛЕВА   16 ОУ  41 точки
4 клас МАРИНЕЛА ДАВИДОВА   41 ОУ  41 точки
4 клас ЯВОР АЛЕКСАНДРОВ   125   41 точки
4 клас РАЛИЗА ИОЛОВА   31   39 точки
4 клас ЯСЕН ТОЛЕВ   61 ОУ  39 точки
4 клас ВЕЛИЗАРА БОЯНОВА ЗАХАРИЕВА   18  38 точки
4 клас ГЕОРГИ ЦОМПОВ   118 СОУ  38 точки
4 клас ЕЛЕНА ВЕЛЕВА   119 СОУ  38 точки
4 клас МАРТИН ВЛАДИМИРОВ АТАНАСОВ   145  38 точки
4 клас МИЛЕН ХИНКОВ   104 ОУ  38 точки
4 клас ЦВЕТЕЛИНА ИЛИЕВА   107 ОУ  38 точки
4 клас ВЛАДИМИР СТОЯНОВ   55 СОУ  37 точки
4 клас ГЕРГАНА СТОИЧЕВА   125   37 точки
4 клас ДИМИТЪР АНГЕЛОВ   128 СОУ  37 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ   104 ОУ  36 точки
4 клас МИХАЕЛА ПЕНЕВА   104 ОУ  36 точки
4 клас НИЯ ГЕОРГИЕВА ПЕТКОВА   125  36 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР СОТИРОВ   104 ОУ  35 точки
4 клас ВАНИНА КОЗЛЕВА   134 СОУ  35 точки
4 клас САБИНА ЙОРДАНОВА АТАНАСОВА   2  35 точки
4 клас ИВО ЙОЛОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  34 точки
4 клас КАЛИНА ГЕОРГИЕВА   104 ОУ  34 точки
4 клас ВАСИЛ ИВАНОВ ТОДОРОВ   130  33 точки
4 клас ВЕНЕТА ВЪНГЕВА   51 СОУ  33 точки
4 клас ЖЕЛИАН СТАЙКОВ   ЕСПА   33 точки
4 клас КИРИЛ ПАВЛОВ   107 ОУ  33 точки
4 клас МИКАЕЛА МЕТОДИ СОТИРОВА   142  33 точки
4 клас ДАРИЕЛ СЕЙДУЛОВ   85 СОУ  32 точки
4 клас ДАРИНА ПАН   41 ОУ  32 точки
4 клас ЛЮБОМИР ЯНКОВ КОСТАДИНОВ   ЧОУ КЛ ОХ   32 точки
4 клас МАРТИН СТАНИСЛАВОВ АНДОНОВ   95  32 точки
4 клас АЛЕКСАНДРИНА ИВАНОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   31 точки
4 клас ВИКТОР КОЛЕВ   СВ.ГЕОРГИ   31 точки
4 клас ВЛАДИМИР МАРИНОВ   СВ.ГЕОРГИ   31 точки
4 клас МАКСИМ НИКОЛАЕВ ДОНЧЕВ   107  31 точки
4 клас СИМЕОН ПЕТКОВ   107 ОУ  31 точки
4 клас ВЛАДИМИР УШАНСКИ   104 ОУ  30 точки
4 клас ДАМЯНА ТОДОРОВА   125   30 точки
4 клас ДРАГОМИР ПАВЛОВ   104 ОУ  30 точки
4 клас ЖАКЛИН НЕДЕВА   137 СОУ  30 точки
4 клас АЛЕКСАНДРА РАДЕВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   29 точки
4 клас КАЛИН ХРИСТОВ ЦВЕТКОВ   144  29 точки
4 клас АНТОН МАРКОВ   41 ОУ  28 точки
4 клас ВАЛЕНТИНА ВЕСЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВА   125  28 точки
4 клас ЕМИЛ АЛЕКСАНДРОВ МАНДАДЖИЕВ   125  28 точки
4 клас МАГДАЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА СТОЯНОВА   33  28 точки
4 клас МАРИЯ АНТОНОВА ГРОЗЕВА   39  28 точки
4 клас РАДИНА ПЕНУШЕВА ПАВЛОВА   39  28 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР ВАПЦАРОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   27 точки
4 клас БОЖИДАРА САВОВА   104 ОУ  27 точки
4 клас ВЕРОНИКА МИГЛЕНОВА НАЙДЕНОВА   125  27 точки
4 клас ВИОЛИНА НЕДКОВА   107 ОУ  27 точки
4 клас ГЕОРГИ ПЕТРОВ   36 СОУ  27 точки
4 клас ГРИГОР ЛЮДМИЛОВ ГРИГОРОВ   143  27 точки
4 клас КРИСТИАН ПЪРВАНОВ   134 СОУ  27 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР РУСКОВ   51 СОУ  26 точки
4 клас БОРИС РАЙЧЕВ   41 ОУ  26 точки
4 клас ДЕНИЦА ПЕТРОВА   125   26 точки
4 клас ЙОАН ПАНАЙОТОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   26 точки
4 клас КОНСТАНТИН МОНОВСКИ   55 СОУ  26 точки
4 клас НИКОЛАЙ ХРИСЧЕВ   107 ОУ  26 точки
4 клас СТЕФАН СТОЯНОВ БОЖАНОВ   125  26 точки
4 клас АДРИАНА АДРИАНОВА ХАРАЛАМБИЕВА   125  25 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ   125  25 точки
4 клас БОРИЛ МИНКОВ   107 ОУ  25 точки
4 клас ДИМИТЪР КРАЧУНОВ   104 ОУ  25 точки
4 клас ЕЛЕНА МАКСИМОВА МАКСИМОВА   112  25 точки
4 клас ИВАЙЛО БОНЕВ   2 СОУ  25 точки
4 клас КОНСТАНТИН БОНЕВ   125 СОУ  25 точки
4 клас МАРТИНА МИРОСЛАВОВА ВЪЛЧЕВА   125  25 точки
4 клас ТОДОР ЯРЪМОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  25 точки
4 клас ВАСИЛ ВАЛЕНТИНОВ ПИРИНСКИ   39  24 точки
4 клас ЕЛИСАВЕТА ВАЛЕРИЕВА ГЕОРГИЕВА   144  24 точки
4 клас ЙОРДАН ИВАНОВ   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   24 точки
4 клас КАЛОЯН НЕДЕЛЧЕВ   БЪЛГАРСКО ШКОЛО  24 точки
4 клас ДАРИЯ АТАНАСОВА   30 СОУ  23 точки
4 клас ИВАЙЛО САШКОВ ИЛИЕВ   144  23 точки
4 клас КРИСТИНА САВОВА   8 СОУ  23 точки
4 клас РАДОСЛАВ ВЕЛЧЕВ   ЧСОУ"ДРИТА"   23 точки
4 клас ТОМА КИРОВ   145 СОУ  23 точки
4 клас ВИКТОРИЯ ГРОЗДАНОВА   85 СОУ  22 точки
4 клас ЕЛЕОНОРА ВЕНЕЛИНОВА ТОДОРОВА   144  22 точки
4 клас ЕЛИЗАБЕТ ГЕОРГИЕВА   31 СУЧЕМ  22 точки
4 клас НИКОЛАЙ ТОДОРОВ КАЛЕСКОВ   125  22 точки
4 клас СОФИЯ БОНЕВА   125   22 точки
4 клас КРИСТИЯН КУНЛЕ ПЛОВДИВ     21 точки
4 клас РАДОСЛАВ ЙОВЧЕВ   8 СОУ  21 точки
4 клас РАЛИЦА РОСЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА   145  21 точки
4 клас СТИЛИЯНА ИЛИЕВА   151 НСОУ  21 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР РАНГЕЛОВ   104 ОУ  20 точки
4 клас АСЕН ПЛЕВНЕЛИЕВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   20 точки
4 клас ВИКТОР АНДОНОВ   41 ОУ  20 точки
4 клас ДИМИТЪР ДУКОВСКИ   122 ОУ  20 точки
4 клас ДИМИТЪР КИРИЛОВ СТОИЛОВ   131  20 точки
4 клас МАРТИНА МИХАЙЛОВА   8 СОУ  20 точки
4 клас ЙОАН МИЛЕВ   41 ОУ  19 точки
4 клас КИРИЛ ПЕТРОВ   107 ОУ  19 точки
4 клас ЛЮБА-МИНА ДИМИТРОВА   104 ОУ  19 точки
4 клас ПЛАМЕНА ДРАГОМИРОВА МАРИНОВА   145  19 точки
4 клас РАЛИЦА ХРИСТОВА   119 СОУ  19 точки
4 клас САВА ВАСИЛЕВ   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   19 точки
4 клас АНТОН ДИМИТРОВ   51 СОУ  18 точки
4 клас ДЕЯН ВЛАДИМИРОВ МИХАИЛОВ   125  18 точки
4 клас КРИСТИНА БАТЕВА   151 НСОУ  18 точки
4 клас ЛИЛИАНА СТАНЧЕВА   133 СОУ  18 точки
4 клас ПЕТЪР ПЕТРОВ   107 ОУ  18 точки
4 клас РОСЕН ПЕТРОВ   95 СОУ  18 точки
4 клас СИАНА ЧАВДАРОВА ПЕЕВА   39  18 точки
4 клас СТЕФАН ПОПОВ   104 ОУ  18 точки
4 клас ХРИСТИНА ВЪЛЧЕВА   41 ОУ  18 точки
4 клас ВЕНЕЛИНА КРЪСТЕВА   125   17 точки
4 клас ВЕНИМИР ЖИВКОВ ХРИСТОВ   133  17 точки
4 клас ЛИЛИЯ ПАНАЙОТОВА   137 СОУ  17 точки
4 клас РОСИЦА БОРИСОВА   137 СОУ  17 точки
4 клас АННА КОСТОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   16 точки
4 клас ДИМИТЪР ХРИСТОВ СВ.ГЕОРГИ     16 точки
4 клас ДИМО ЗАХАРИЕВ   121 СОУ  16 точки
4 клас ЕВА ТАРЪЛОВА   31 СУЧЕМ  16 точки
4 клас ЕМАНУИЛ АЛЕКСАНДРОВ   41 ОУ  16 точки
4 клас ЙОАНА ГЕОРГИЕВА   ГЕОРГИЕВА 107  16 точки
4 клас КАРИНА ХРИСТОВА   БАЙРАКТАРОВА 125  16 точки
4 клас МАРТИН СПАСОВ   119 СОУ  16 точки
4 клас МИЛЕНА МИЛЕВА   104 ОУ  16 точки
4 клас МИРИЯН ПЕТКОВ   107 ОУ  16 точки
4 клас НЕВЕНА ПАВЛОВСКА   104 ОУ  16 точки
4 клас НИКОЛА ЦВЕТАНОВ   119 СОУ  16 точки
4 клас ХРИСТИЯН БУРГУДЖИЕВ   105 СОУ  16 точки
4 клас АННА АНДРЕЕВА НАСАЛЕВСКА   112  15 точки
4 клас ВИЛИЗАР ГИЧЕВ   6 ОУ  15 точки
4 клас ДИМИТЪР МИНЧЕВ   105 СОУ  15 точки
4 клас ЙОАН ДОСЕВ   104 ОУ  15 точки
4 клас Карина Карагьозова   ЕСПА   15 точки
4 клас ПЛАМЕН ПЕТКОВ   122 ОУ  15 точки
4 клас ЦВЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА НЕНЧОВА   55  15 точки
4 клас ЯВОР ИЛИЕВ   104 ОУ  15 точки
4 клас ЯНИСЛАВА ЛЕЩАНСКА   98 НУ  15 точки
4 клас ГЕОРГИ СЛАВОВ ХАДЖИДИМИТРОВ   125  14 точки
4 клас ДАНИЕЛ ЕВТИМОВ   2   14 точки
4 клас ИВАН БЛАГОВЕСТ ДЕНИНСКИ   107  14 точки
4 клас ИВАНА ПЕТКОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  14 точки
4 клас РАДИНА ПЕТЕВА   119 СОУ  14 точки
4 клас РАДОСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ КАРАПУЗОВ   125  14 точки
4 клас СИМЕОН МАРТИНОВ ПЕТРУНОВ   ЧОУРЧО  14 точки
4 клас СТЕФАН ПЕТРОВ   104 ОУ  14 точки
4 клас ЦВЕТА НИКОЛАЕВА ТОПАЛОВА   125  14 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  13 точки
4 клас АННА-МАРЯ КИЧЕВА   107 ОУ  13 точки
4 клас БОРИС МИЛЕНОВ ДЕРМЕНДЖИЕВ   125  13 точки
4 клас ВИКТОРИЯ МАЛЕВА   38 СОУ  13 точки
4 клас ЕЛЕНА ПАНДЕВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  13 точки
4 клас ЕМА АТАНАСОВА   ЕСПА   13 точки
4 клас ЕМИЛИЯ ВИЛИСЛАВОВА ДАВИДОВА   145  13 точки
4 клас ИВАНИНА ПЕТРОВА   ПЛОВДИВ   13 точки
4 клас ЙОАНА ЧУРКИНА   104 ОУ  13 точки
4 клас ЯНА ВЕНЕЛИНОВА ТОДОРОВА   144  13 точки
4 клас ГЕОРГИ СВЕТОСЛАВОВ ДАРГАЛИШЕВ   81  12 точки
4 клас ДИМИТЪР ЧОТОЛОВ   120 ОУ  12 точки
4 клас ИВАНА ДИМИТРОВА   31 СУЧЕМ  12 точки
4 клас ИОАННА МИНЧЕВА   125   12 точки
4 клас МАРТИН РАДОМИРСКИ   104 ОУ  12 точки
4 клас ДАНИЕЛ ЗАФИРОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  11 точки
4 клас ЕВЕЛИНА ДАЧЕВА   119 СОУ  11 точки
4 клас ИВАН ИВАНОВ   104 ОУ  11 точки
4 клас КАТРИН СОТИРОВА   104 ОУ  11 точки
4 клас КРИСТИАН РАДОСЛАВОВ СУБЕВ   125  11 точки
4 клас МАРТИН КИРИЛОВ   122 ОУ  11 точки
4 клас НИКОЛАЙ ИЛИЕВ   151 НСОУ  11 точки
4 клас СТЕЛА БОЛГУРОВА   104 ОУ  11 точки
4 клас СТЕФАНИ ГОРНИШКА   137 СОУ  11 точки
4 клас АНДЖЕЛО МАЛАЛОВ   107 ОУ  10 точки
4 клас ВИКТОРИЯ НИКОЛОВА   85 СОУ  10 точки
4 клас ВЛАДИСЛАВ АТАНАСОВ   31 СУЧЕМ  10 точки
4 клас ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ   ЧЕСОУ"Д.ТЕНЕСИ"   10 точки
4 клас ДЕСИСЛАВА ЙОТОВА   119 СОУ  10 точки
4 клас КРИКТИЯН МЛАДЕНОВ   137 СОУ  10 точки
4 клас ЛИЛИЯ ДЕМИРДЖИЕВА   104 ОУ  10 точки
4 клас МАРИЯ ЗАВЕН АСТАДУРОВА   144  10 точки
4 клас МИХАИЛ КИРИЛОВ НИКИТОВ   144  10 точки
4 клас НАДЯ МАУРИЦИО   119 СОУ  10 точки
4 клас НИКОЛ КЕРИМОВА   120 СОУ  10 точки
4 клас ПАВЕЛ ЙОРДАКИЕВ   104 ОУ  10 точки
4 клас ПАСКАЛ ПАСКАЛЕВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   10 точки
4 клас БОРЯНА ИВАЙЛОВА ТАНКОВА   144  9 точки
4 клас ВЕНЦИСЛАВА МЕХМЕД   104 ОУ  9 точки
4 клас ВЛАДИМИР РАВЕНСКИ   144 СОУ  9 точки
4 клас ЛОРА БУРОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  9 точки
4 клас МАРИЯ МАРЕВА   151 НСОУ  9 точки
4 клас МИХАЕЛА СВИТКОВА   104 ОУ  9 точки
4 клас Ния Денкова   ЕСПА   9 точки
4 клас НИЯ РУМЕНОВА ЛАЛЕВА   145  9 точки
4 клас ПЕТЯ АРАНГЕЛОВА   104 ОУ  9 точки
4 клас РАДИНА ГЕНОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  9 точки
4 клас РУМЯНА ИЛИЕВА   151 НСОУ  9 точки
4 клас АЛЕКСАНДРА КУТИЩЕВА   119 СОУ  8 точки
4 клас АНТОН АНТОНОВ ИВАНОВ   139  8 точки
4 клас ВЕЛИСЛАВ ПИЛИЩАРОВ   134 СОУ  8 точки
4 клас ВЕСЕЛИН ВЕСЕЛИНОВ ИОТОВ   142  8 точки
4 клас ГЕОРГИ МАЧКОВ   122 ОУ  8 точки
4 клас ДЕЯНА КОВАЧЕВА   125   8 точки
4 клас ДИАНА ПЕТРОВА   120 ОУ  8 точки
4 клас ИВАН РАДОСТИНОВ ДИМИТРОВ   53  8 точки
4 клас ЙОАНА ДИМИТРОВА   144   8 точки
4 клас КАЛОЯН МИХАЙЛОВ СЪЙКОВ   125  8 точки
4 клас ЛИЛИЯ БОЯДЖИЕВА   119 СОУ  8 точки
4 клас Мария Дюлгерова   ЕСПА   8 точки
4 клас МАРТИН ДАРЕЛОВ   104 ОУ  8 точки
4 клас МАРТИН БОЖАНКОВ   81   8 точки
4 клас МОМЧИЛ ЯНКОВ   104 ОУ  8 точки
4 клас ОЛИВИЯ СОФИЯ ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА   ЧОУ СВ СОФИЯ   8 точки
4 клас Стойко Колев   ЕСПА   8 точки
4 клас ТИНА ГЕГОВА   119 СОУ  8 точки
4 клас БОРИСЛАВ ИВАНОВ   8 СОУ  7 точки
4 клас КРИСТИАН МАРИНОВ   104 ОУ  7 точки
4 клас ЛЪЧЕЗАР ХАДЖИГЕНОВ   ЧНУ"ПИТАГОР"   7 точки
4 клас МАРТИН МАРТИНОВ   104 ОУ  7 точки
4 клас МОМЧИЛ ВЪЛЧЕВ   139 СОУ  7 точки
4 клас НИЯ ДОНЧЕВА   НУКК   7 точки
4 клас ТЕОДОРА ЙОНЧЕВА   61 ОУ  7 точки
4 клас ХРИСТИАН МЪЖКАРОВ   104 ОУ  7 точки
4 клас ГЕРГАНА ДАРАКЧЕВА   41 ОУ  6 точки
4 клас ДИАНА ДОНЧЕВА   139 СОУ  6 точки
4 клас ЕРИКА СВИЛЕНОВА ПОПОВА   144  6 точки
4 клас ЛИЛЯНА ПЕТРОВА   105 СОУ  6 точки
4 клас ПИТЪР КЛАРКСОН   СВ.ГЕОРГИ   6 точки
4 клас ПОЛИНА НАЙДЕНОВА   137 СОУ  6 точки
4 клас АНДРЕА СТОЯНОВА   151 НСОУ  5 точки
4 клас Виктория Иванова Петкова   ЧОУ Рьорих  5 точки
4 клас ДАНИЕЛ РАДОСЛАВОВ ДИМОВ   39  5 точки
4 клас ДЕНИС СИРАКОВ   119 СОУ  5 точки
4 клас ЕЛЕНА ВАСЕВА   104 ОУ  5 точки
4 клас ИВАНКА ГЕОРГИЕВА   107 ОУ  5 точки
4 клас МАРИО ЛАЛОВ   119 СОУ  5 точки
4 клас ТАНЯ РАДАНОВА ИВАНОВА   112  5 точки
4 клас АНА-МАРИЯ ТОДОРОВА   31 СУЧЕМ  4 точки
4 клас ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА   144  4 точки
4 клас ИВАН МИЛЧЕВ АНДРЕЕВ   112  4 точки
4 клас МАРТИНА ШЕБЛИН   144   4 точки
4 клас АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА   120 СОУ  3 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР СТОЙЧЕВ   51 СОУ  3 точки
4 клас АЛЕКСАНДЪР НИКОЛАЕВ НАЙДЕНОВ   112  3 точки
4 клас БЛАГОВЕСТ СТОИЛОВ   2 СОУ  3 точки
4 клас БОРИС ИЩИНАКОВ   ЕСПА   3 точки
4 клас ВАНЕСА САШКОВА ЯНКОВА   125  3 точки
4 клас ВЕЛИНА ГАЛЯНОВА   151 НСОУ  3 точки
4 клас ВИКТОРИЯ БЛАГОЕВА   133 СОУ  3 точки
4 клас Виктория Иванова Рошлева   55 СОУ  3 точки
4 клас ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ   41 ОУ  3 точки
4 клас ДЕНИС ИВАНОВ   144   3 точки
4 клас ДИМИТЪР СТЕФАНОВ   51 СОУ  3 точки
4 клас ДИМИТЪР ШАНГАЛОВ   51 СОУ  3 точки
4 клас ИВАН ГЕОРГИЕВ   122 ОУ  3 точки
4 клас ИВАНА ТАНЕВА   125   3 точки
4 клас ИЛИЯ ИВАНОВ МИХАЙЛОВ   144  3 точки
4 клас КАЛОЯН ГЕОРГИЕВ   31 СУЧЕМ  3 точки
4 клас КАТРИН ТОДОРОВА   ЧНУ"ПИТАГОР"   3 точки
4 клас КРИСТИЯН КАЛОЯНОВ ДУХАЛОВ   55  3 точки
4 клас ЛОРА НЕСТЕРОВА   119 СОУ  3 точки
4 клас МАГДАЛЕНА ИВАНОВА   22 СОУ  3 точки
4 клас МАРИЕТА ВЛАДИМИРОВА АТАНАСОВА   145  3 точки
4 клас МАРТИН КОНСТАНТИНОВ ВАЦОВ   144  3 точки
4 клас НИКОЛА ДАНКОВ ИВАНОВ   БЪЛ ШК  3 точки
4 клас ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ БОЯДЖИЕВ   142  3 точки
4 клас ПОЛИНА ИВАЙЛОВА ПАВЛОВА   39  3 точки
4 клас СОФИЯ ДЖУЛИЯ ХРИСТОВА   ЧОУ КЛ ОХ  3 точки
4 клас СТАНИСЛАВА СТАНИСЛАВОВА ЦВЕТАНОВА   144  3 точки
4 клас СТЕФАН ДИМИТРОВ   125   3 точки
5 клас КАЛОЯН КОЛЕВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   60 точки
5 клас ВЛАДИМИР ВАЛЕРИЕВ ИЛИЕВ   101  53 точки
5 клас ДЕЯ БАЛДЖИЕВА   ПЧМГ   52 точки
5 клас МАРИЯ СТОЯНОВА   125   52 точки
5 клас БОРИС БОЖИНОВ   107 ОУ  51 точки
5 клас ДЕНИС ХРИСТОВ ХРИСТОВ   56  51 точки
5 клас ЕЛИНОР СЕРГЕЕВА   125   51 точки
5 клас ВАСИЛ СОТИРОВ   ПЧМГ   50 точки
5 клас ДЕЯН БАРУКЧИЕВ   31 СУЧЕМ  50 точки
5 клас СТЕФАН МИХАЙЛОВ   34 ОУ  50 точки
5 клас БОЖИДАР ДЯКОВ   СВ. ГЕОРГИ   49 точки
5 клас ВЛАДИМИРА ИЛИНЧЕВА   ПЧМГ   49 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР ЗАПРЯНОВ   125   48 точки
5 клас БОРИС СТОЯНОВ ЧОУЧО     48 точки
5 клас ВЛАДИМИР КАЧИНОЗОВ   31 СУЧЕМ  48 точки
5 клас Петър Табаков   ЕСПА   48 точки
5 клас НАУМ ТОДОРОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   47 точки
5 клас АННА-СОФИЯ РАДОСЛАВОВА СТАНОЛОВА   81  45 точки
5 клас ВАСИЛ ЖИВКОВ ВЕЛИКОВ   125  45 точки
5 клас ВЛАДИСЛАВА МАТЕВА   ПЧМГ   45 точки
5 клас ГЕРГАНА НИКОЛОВА   НУКК   45 точки
5 клас ДИМИТЪР ХРИСТОВ ЦВЕТКОВ   125  45 точки
5 клас ЛЮДМИЛ ПЕТРОВ СТАМЕНОВ   125  45 точки
5 клас МАРИЯ ИВАНУШЕВА КАЦАРОВА   73  45 точки
5 клас КРИСТИЯН ВАСИЛЕВ   ПЧМГ   44 точки
5 клас НИКОЛАЙ БЛАГОЕВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   44 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР НЕВЕНЧИН   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  43 точки
5 клас ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ   104 ОУ  43 точки
5 клас КАМЕН ДИМИТРОВ   125   43 точки
5 клас ХРИСТО ГЕОРГИЕВ КОЛЧАКОВ   125  43 точки
5 клас ЯНА ДИМИТРОВА   125 СОУ  43 точки
5 клас АТИНА ШАЛАМАНОВА   ПЧМГ   42 точки
5 клас СВЕТОСЛАВ ТОНЕВ   125   42 точки
5 клас ЕЛЕНА ИЛИЕВА   107 ОУ  41 точки
5 клас ТЕЛЕРИК ТОДОРОВ АРСОВ   125  41 точки
5 клас ВИКТОР ГЕОРГИЕВ   2 СОУ  40 точки
5 клас ГЕОРГИ ГЕРГИНОВ   125   40 точки
5 клас ТЕОДОРА ИВАНОВА   ПЧМГ   40 точки
5 клас ТОДОР НИКОЛОВ РАНЧЕВ   125  40 точки
5 клас БОЖИДАР ЦАНКОВ   ПЧМГ   39 точки
5 клас ВЕРОНИКА ГЕОРГИЕВА   126 ОУ  39 точки
5 клас НИКОЛА ГЕОРГИЕВ   ПРАГА   39 точки
5 клас АНТОН ИВАНОВ   ПЛОВДИВ   38 точки
5 клас ИВА МАНЧЕВСКА   119 СОУ  38 точки
5 клас ГЕОРГИ ПЕТРОВ   125   37 точки
5 клас ЕЛЕНА ТАНЧЕВА   105 СОУ  37 точки
5 клас НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ   ПЧМГ   37 точки
5 клас ТАНЬО ТОДОРОВ ДИМИТРОВ   125  37 точки
5 клас ВИКТОР СТЕФАНОВ ДИМОВСКИ   125  36 точки
5 клас ЖОРО ЛУКОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  36 точки
5 клас ДАНАИЛ ГУШЕВ   107 ОУ  35 точки
5 клас ДИМИТЪР ВЛАДИМИРОВ ПОПОВ   125  35 точки
5 клас ЕЛЕНА ДОЧЕВА   ПЧМГ   35 точки
5 клас МАРКО ИВАНОВ   ПЧМГ   35 точки
5 клас ТОНИ ЦОН   ПЧМГ   35 точки
5 клас АЛЕКСАНДРА РОСЕНОВА ИВАНОВА   125  34 точки
5 клас АНТОАН ВЕНЦИСЛАВОВ НЕСТЕРОВ   125  34 точки
5 клас ИВАИЛО ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВ   125  34 точки
5 клас МАРИЯ БОИКОВА БЛАГОЕВА   125  34 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР КАЙМАКЧИЕВ   125   33 точки
5 клас АНТОАН МАТЕЙН   107 ОУ  33 точки
5 клас ЕВГЕНИЯ ЯСЕНОВА ПЕТРОВА   125  33 точки
5 клас ЕЛЕНА РАЙЧЕВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  33 точки
5 клас МАРИЯ НИКОЛОВА   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   33 точки
5 клас МАРИЯ КОЕВА   ПЧМГ   33 точки
5 клас ДАНИЕЛ ПАНЕВ   119 СОУ  32 точки
5 клас ИВО ВЪЛОВ   119 СОУ  32 точки
5 клас ЦВЕТОМИР НИКОЛОВ   119 СОУ  32 точки
5 клас АЛЕКС ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ   125  31 точки
5 клас КРИСТИАН МАРЕВ   ПЛОВДИВ   31 точки
5 клас ПАВЛИН ВЕНЦИСЛАВОВ ЕФТИМОВ   125  31 точки
5 клас ПЕТЪР ТОДОРОВ ЧАЛЪМОВ   125  31 точки
5 клас САВИНА БАНКОВА   ПЧМГ   31 точки
5 клас ФИЛИП ПЛЕВНЕЛИЕВ   ПЧМГ   31 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПАНЧЕВ   125  30 точки
5 клас АНА-МАРИЯ ХАЛАЧЕВА   2 СОУ  30 точки
5 клас КАЛИН КРЪСТЕВ   ЧСОУ"ДРИТА"   30 точки
5 клас МАРТИН ПЕРЧЕМЛИЕВ   119 СОУ  30 точки
5 клас МАРТИН ИВАЙЛОВ МАРКОВ   2  30 точки
5 клас МАРТИНА ИВАНОВА   ПЧМГ   30 точки
5 клас СТЕФАН ДИМОВ   56 СОУ  30 точки
5 клас ТЕОДОРА ВАСИЛЕВА СВ. ГЕОРГИ     30 точки
5 клас АДЕЛИНА ВЕЛЕВА   104 ОУ  29 точки
5 клас ВИКТОР ДИМИТРОВ КАМБУРОВ   125  29 точки
5 клас ИВАН ИВАЙЛОВ ДИМИТРОВ   125  29 точки
5 клас КАЛОЯН САВОВ   119 СОУ  29 точки
5 клас ГЕРГАНА ХРИСТОВА   107 ОУ  28 точки
5 клас КРИСТИНА НЕДЕВА   ПЛОВДИВ   28 точки
5 клас МАРТИН НИКОЛОВ   ПЧМГ   28 точки
5 клас МИШЕЛ МАРТИНОВА ДИМОВА   125  28 точки
5 клас НИКОЛ ЧУРАНОВА   122 ОУ  28 точки
5 клас ПАВЕЛ ДОБРЕВ ДЖАЛЕВ   107  28 точки
5 клас ЯВОР ВЕСЕЛИНОВ АЛДЕВ   125  28 точки
5 клас БОРИСЛАВ ИВАИЛОВ МЛАДЕНОВ   125  27 точки
5 клас ВАЛЕРИЯ ПАВЛОВА   ПЧМГ   27 точки
5 клас ГЕОРГИ ВАНОВСКИ   119 СОУ  27 точки
5 клас ИВАН ВИЯЧКИ   119 СОУ  27 точки
5 клас МАРТИН БОЙЧЕВ   105 СОУ  27 точки
5 клас МИРА ХРИСТОВА САВОВА   81  27 точки
5 клас МИРЕЛА ХРИСТОВА РАЗПОПОВА   125  27 точки
5 клас РУМЕН ВЕЛИЧКОВ   119 СОУ  27 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ МЕРИДИАН   22  26 точки
5 клас ГЕОРГИ СТАНИМИРОВ БОИЧЕВ   125  26 точки
5 клас ИВАН ГЕОРГИЕВ КОЙЧЕВ   120  26 точки
5 клас АДРИАНА РУМЕНОВА ЦОНЧЕВА   125  25 точки
5 клас БОРЯНА ГЕОРГИЕВА УЗУНОВА   96  25 точки
5 клас БОЯНА АТАНАСОВА   125   25 точки
5 клас ДИМИТЪР ДИМИТРОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   25 точки
5 клас ИВАН ДИМИТРОВ   ПЛОВДИВ   25 точки
5 клас КИРИЛ ЧОЛАКОВ   2   25 точки
5 клас Лазар Костадинов Френкев   191  25 точки
5 клас ПЕТЪР ХРИСТОВ   125   25 точки
5 клас ЛЮБОМИР ВАКАНОВ   104 ОУ  24 точки
5 клас РУСИ КАРАРУСЕВ   119 СОУ  24 точки
5 клас ТИХА НИКОЛОВА   107 ОУ  24 точки
5 клас АТАНАС КОЛАРСКИ   104 ОУ  23 точки
5 клас ЕРИК ВЕЛКОВСКИ   ПЧМГ   23 точки
5 клас ЙОСИФ АЛ-СЕЙФИ   125   23 точки
5 клас ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ   119 СОУ  23 точки
5 клас РАДИ КОЗЛЕВ   105 СОУ  23 точки
5 клас РАЯ СЪБИНОВА ПАШОВА   125  23 точки
5 клас АНАСТАСИЯ СТАНЕВА   2   22 точки
5 клас Кристиян Живков Найденов   191  22 точки
5 клас ЛИАНА ПЕТРОВА   107 ОУ  22 точки
5 клас ХРИСТИНКА КЕНКОВА   65 ОУ  22 точки
5 клас АНИТА РАЗПОПОВА   125   21 точки
5 клас ВЕЛИАНА ИВАНОВА   119 СОУ  21 точки
5 клас ЕЛИЦА БОГДАНОВА   107 ОУ  21 точки
5 клас МАРИЯ ГЕРГАНОВА   23 СОУ  21 точки
5 клас МАРТИН ДЖУРОВ   119 СОУ  21 точки
5 клас ДЕНИЗ ХАЙРУШЕВ   119 СОУ  20 точки
5 клас ДИМИТЪР САВОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  20 точки
5 клас ЕЛЕНА ВАСИЛЕВА   ПЧМГ   20 точки
5 клас ИВЕЛИНА ТЕТКОВА   ПЧМГ   20 точки
5 клас ЙОАНА ПАВЛОВА   ПЧМГ   20 точки
5 клас КАЛИНА ПЛАМЕНОВА БОБОКОВА   ЕСПА  20 точки
5 клас НИКО АНГЕЛОВ   31 СУЧЕМ  20 точки
5 клас АЛЕКСИЯ КОНСУЛОВА   119 СОУ  19 точки
5 клас ВАЛЕНТИН АНТОВ   8 СОУ  19 точки
5 клас ВЕСЕЛА ЕНЧЕВА   20 ОУ  19 точки
5 клас ГЕОРГИ КЪНЧЕВ   31 СУЧЕМ  19 точки
5 клас ДЕЯН ЦОНЕВ   8 СОУ  19 точки
5 клас КРИСТИАН ХАДЖИКАЛЕВ   ПЧМГ   19 точки
5 клас АНТОНИИ ХРИСИМИРОВ АНГЕЛОВ   125  18 точки
5 клас АПОСТОЛ РУСИНОВ   119 СОУ  18 точки
5 клас ДИМИТЪР ДАНКОВ   125 СОУ  18 точки
5 клас РАЛИЦА ТАБАКОВА   122 ОУ  18 точки
5 клас ТОДОР ТОДОРОВ   ПЛОВДИВ   18 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР ВЕНЕЛИНОВ МАЛИНОВ   125  17 точки
5 клас АННА-МАРИЯ ТАРАСОВА   119 СОУ  17 точки
5 клас ВЕНЦИ ИВАНОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  17 точки
5 клас ДАНИЕЛ ИВАНОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  17 точки
5 клас ДИМИТЪР ШКЕМБОВ   20 ОУ  17 точки
5 клас Ивана Стойчева   ЕСПА   17 точки
5 клас КРИСТИН ЙОРДАНОВ   105 СОУ  17 точки
5 клас МАРИЯ БОГДАНОВА   ПЧМГ   17 точки
5 клас САВИНА БАЛКАНСКА   119 СОУ  17 точки
5 клас АННА-МАРИЯ ЯРЪМОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  16 точки
5 клас АНТОНИО ЦВЕТКОВ   2   16 точки
5 клас ДИМИТЪР ШИКОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  16 точки
5 клас НИКОЛА ИВАНОВ   ЛАСКОВ 125  16 точки
5 клас ГАБРИЕЛА ДАМЯНОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  15 точки
5 клас ЕМИЛ ЛАЗАРОВ КЕНДЕРОВ   125  15 точки
5 клас ИЛИЯН ХРИСКОВ   ПЛОВДИВ   15 точки
5 клас ЛОРА КРЪНДАРОВА   119 СОУ  15 точки
5 клас НИКОЛ ПЕТКОВА   119 СОУ  15 точки
5 клас ДАМЯН ИЛИЕВ   31 СУЧЕМ  14 точки
5 клас КАМЕН СТЕФАНОВ КЮЧУКОВ   20  14 точки
5 клас МИХАИЛ ПЕТЪОВ ИОТОВ   102  14 точки
5 клас НИКОЛА МИХАЙЛОВ   ПЛОВДИВ   14 точки
5 клас НИКОЛАЙ ТАШЕВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   14 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР НЕСТОРОВ   81 СОУ  13 точки
5 клас БОРИС СЪБКОВ   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  13 точки
5 клас ВЛАДИМИР ИЛИЕВ   101 СОУ  13 точки
5 клас ГАБРИЕЛА ПОПОВА   104 ОУ  13 точки
5 клас ГЕОРГИ БОЧЕВ   137 СОУ  13 точки
5 клас ЕСТЕЛА НОНЧЕВА   ПЧМГ   13 точки
5 клас НЕЛИ ДИМИТРОВА СТОЙКОВА   125  13 точки
5 клас НИКОЛАЙ АНГЕЛОВ   119 СОУ  13 точки
5 клас НИЯ-ВЕЛИКА НАЙДЕНОВА   31 СУЧЕМ  13 точки
5 клас РУМЕН КОЛЕВ   119 СОУ  13 точки
5 клас ЦВЕТЕЛИНА АСЕНОВА   105 СОУ  13 точки
5 клас ИВАН ЗДРАВКОВ   125   12 точки
5 клас НИЯ ИВАНОВА   105 СОУ  12 точки
5 клас СИМОНА ПЕТКОВА   8 СОУ  12 точки
5 клас СТЕФАН НАЙДЕНОВ   107 ОУ  12 точки
5 клас ХРИСТО ПЕТРОВ   ПЧМГ   12 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР ГРИГОРОВ   105 СОУ  11 точки
5 клас ВИКТОР ЧОРБЕВ   119 СОУ  11 точки
5 клас ДАНИЕЛ НИКОЛОВ   104 ОУ  11 точки
5 клас ЕНЧО ИОРДАНОВ ШАХЪНОВ   125  11 точки
5 клас КАЛИНА АНГЕЛОВА   119 СОУ  11 точки
5 клас РАЙАН СТАЙКОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   11 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР КОНСТАНТИНОВ ПИЦИН   125  10 точки
5 клас НАДЕЖДА ИВАНОВА   РУС ПОС  10 точки
5 клас НИКОЛА ГЕОРГИЕВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   10 точки
5 клас ПЛАМЕН ПАЧОВ   122 ОУ  10 точки
5 клас РАДОСТИНА КОСТОВА   31 СУЧЕМ  10 точки
5 клас СИМЕОН ПЕТРУНОВ   105 СОУ  10 точки
5 клас ЯНА ГИЛИЩАРОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   10 точки
5 клас Димитър Христов Донев   191  9 точки
5 клас ИВАН ГЕОРГИЕВ   ПЛОВДИВ   9 точки
5 клас СЕВДАЛИНА ДИМОВА   119 СОУ  9 точки
5 клас ХРИСТИНА ЦОНЕВСКА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  9 точки
5 клас ЗВЕЗДЕЛИНА СТОЯНОВА   31 СУЧЕМ  8 точки
5 клас ИВО ЛИСЕВ   2   8 точки
5 клас РОСИЦА АСЕНОВА   162 ОУ  8 точки
5 клас САРА ТАТАРСКА   105 СОУ  8 точки
5 клас АЛЕКСАНДЪР МИТИНОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   7 точки
5 клас СИМОНА РАЧЕВА   8 СОУ  7 точки
5 клас ФИЛИП-ДЕЯН ИВАНОВ   119 СОУ  7 точки
5 клас АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА ШАРАНКОВА   125  6 точки
5 клас АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА   СВ. ГЕОРГИ   6 точки
5 клас КАМЕН ТРИФОНОВ   ПЧМГ   6 точки
5 клас МАРТИН ПАВЛОВ   104 ОУ  6 точки
5 клас МИХАИЛ ХАРИЗАНОВ   51 СОУ  6 точки
5 клас ПЕТЪР ТАРАНЕНКО   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  6 точки
5 клас СИБИЛА БОЧЕВА   31 СУЧЕМ  6 точки
5 клас АНЕТА КИРИЛОВА   ЧОУ"Д-Р П.БЕРОН"  5 точки
5 клас ЙОАН ПЕТРОВ   2 СОУ  5 точки
5 клас МАРИЯ ДИМИТРОВА   119 СОУ  5 точки
5 клас МАРИЯ СТЕФАНОВА МИТОВА   89  5 точки
5 клас ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ   119 СОУ  4 точки
5 клас ЙОАНА МАРИНОВА   105 СОУ  4 точки
5 клас АЛЕКСАНДРА ИВАНОВА АЛЕКСИЕВА   125  3 точки
5 клас БОРИСЛАВ БИСЕРОВ ИВАНОВ   89  3 точки
5 клас ЙОРДАН СТАЛЕВ   119 СОУ  3 точки
5 клас СТОЯНА МИЛУШЕВА   162 ОУ  3 точки
5 клас ТУГАЙ МУСТАФОВ   162 ОУ  3 точки
5 клас ЕЛЕНА НИКОЛОВА   119 СОУ  1 точки
5 клас ИЛИЯН СТОЯНОВ   105 СОУ  1 точки
6 клас МИХАЙЛ МИРОСЛАВОВ ТОДОРОВ   107  52 точки
6 клас ТОДОР КЪРПАРОВ   125   50 точки
6 клас ТЕОДОРА СПАСОВА КОЛЕВА   125  45 точки
6 клас ИВО СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ   125  42 точки
6 клас АЛБА ГЕОРГИЕВА СТЕФАНОВА   81  41 точки
6 клас ДОНИ СТАИКОВ ГЕОРГИЕВ   125  41 точки
6 клас КЕХАМ МАМАСЯН   ПЧМГ   41 точки
6 клас МАРИНА АНДРЕЕВА ЛАЗАРОВА   125  41 точки
6 клас ЮЛИЯН ЗАПРЯНОВ   125   40 точки
6 клас ЙОАННА ЕФИМОВА   119 СОУ  39 точки
6 клас МАРТИН РУМЕНОВ БОЖИНОВ   125  39 точки
6 клас НИКОЛА КАРАОЛИС   105 СОУ  38 точки
6 клас ПАВЕЛ ХРИСТОВ ХРИСТОВ   125  38 точки
6 клас СВЕТЛАНА КАРТЕЛОВА   107 ОУ  38 точки
6 клас МИХАЙЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ   107  37 точки
6 клас ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ   119 СОУ  34 точки
6 клас ПАОЛА САЧАНСКИ   125   34 точки
6 клас БОЯНА СИМЕОНОВА   125   33 точки
6 клас КАЛИНА ШКЕНДЕРОВА   125   33 точки
6 клас КАТЕРИНА КОЙЧЕВА   ПЧМГ   33 точки
6 клас ГЕОРГИ НИКОЛОВ   125   32 точки
6 клас АЛЕКС СКОРЧЕВ   119 СОУ  31 точки
6 клас АЛЕКСАНДЪР ВАНКОВ   125   31 точки
6 клас АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ   125   31 точки
6 клас ВИКТОРИЯ ЗЕРКОВА   ПЧМГ   31 точки
6 клас КАЛОЯН ТОДОРКОВ   125   31 точки
6 клас КИРИЛ КАЛИНОВ   ПЧМГ   31 точки
6 клас КИРИЛ ВИЯЧЕВ   8   31 точки
6 клас КРИСТИНА ДИМИТРОВА   125   31 точки
6 клас ЛИЛИЯ ЦВЕТАНОВА   125   31 точки
6 клас ИВАНА ПЕТКОВА   119 СОУ  30 точки
6 клас СТАНИМИР ГЕОРГИЕВ   ЧОУ"ВЕДА"   30 точки
6 клас ИВАН АНТОВ   119 СОУ  29 точки
6 клас МАРТИНА ДИМИТРОВА   ПЧМГ   29 точки
6 клас ТЕОДОРА ЧАНКОВА   119 СОУ  29 точки
6 клас КАТЕРИНА ТОДОРОВА   ПЧМГ   28 точки
6 клас КРЪСТИНА АНГЕЛОВА   ПЧМГ   28 точки
6 клас МАРИЯ ПАВЛОВА   ПЧМГ   28 точки
6 клас Лиана Антонова   ЕСПА   27 точки
6 клас АТАНАС ГЕОРГИЕВ   ПЧМГ   26 точки
6 клас ДИМИТЪР БАХЧЕВАНОВ   2 СОУ  26 точки
6 клас ИВАН МИЛЕВ   125   26 точки
6 клас ИВАН ТРАЙКОВ   125   26 точки
6 клас ИГОР ВАЛЕМИРОВ НЕШОВСКИ   125  26 точки
6 клас ЙОАН СРЕДКОВ   119 СОУ  26 точки
6 клас МАРТИН ПОПОВ   119 СОУ  26 точки
6 клас ПЕТЪР МЛАДЕНОВ ТОШЕВ   125  25 точки
6 клас ЯВОР КОЛЕВ СТОИЛОВ   ЧОУ СВ СОФ  25 точки
6 клас АЛБЕНА ХАЙТОВА   ЧОУ П. Берон  24 точки
6 клас АНТОН АНТОНОВ ЧОЛАКОВ   125  24 точки
6 клас КАЛОЯН БОРИСЛАВОВ БОРИСОВ   125  24 точки
6 клас НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ   ПЧМГ   24 точки
6 клас ГЕОРГИ ГЕНОВ МИШЕВ   125  23 точки
6 клас НИКОЛЕТА ДАЛАКЧИЕВА   119 СОУ  23 точки
6 клас ВИКТОР БРАИКОВ   125   22 точки
6 клас РАДИНА МИХОВА   125   22 точки
6 клас НИКОЛАИ СТАНИШЕВ   125   21 точки
6 клас ДИМИТЪР КАРКЕЛАНОВ   125   20 точки
6 клас ИВАН ИВАНОВ МАРКОВ   125  20 точки
6 клас НИЯ ИВАНОВА   119 СОУ  20 точки
6 клас КСЕНИЯ ЧАКЪРОВА   12 СОУ  19 точки
6 клас СИМЕОН ХРИСТОВ   119 СОУ  19 точки
6 клас ВАСИЛ ВИЛИЯНОВ ВАСИЛЕВ   125  18 точки
6 клас ГЕРГАНА ВЛАДИМИРОВА   125   18 точки
6 клас МАРИЯ КОНДОВА   125   18 точки
6 клас МАРТИН ВЛАДИМИРОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   18 точки
6 клас ЧАНГ ХИЕМ   119 СОУ  17 точки
6 клас ГАБРИЕЛА ЦЕКОВА   119 СОУ  16 точки
6 клас Даниел Данов   ЕСПА   16 точки
6 клас ИВАН ПАВЛОВ   ЧОУ"СВ.КЛ.ОХРИДСКИ   16 точки
6 клас ЙОАНА ДАНЧЕВА   ПЧМГ   16 точки
6 клас Калоян Ненчев   ЕСПА   16 точки
6 клас ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ДЕЛЕВ   4  16 точки
6 клас ВЕЛИСЛАВ ЙОТОВ   104 ОУ  15 точки
6 клас МИШЕЛ ГАНОВСКА   12 СОУ  15 точки
6 клас АЛЕКС АРСОВ   2   14 точки
6 клас АЛЕКСАНДРА ПЕШЕВА   134 СОУ  14 точки
6 клас БОГДАН КАЛИНОВ ЧИНОВСКИ   125  14 точки
6 клас ИЛИЯ КИЧЕВ   107 ОУ  14 точки
6 клас РОСТИСЛАВ КАРАИВАНОВ   119 СОУ  14 точки
6 клас СИМЕОН СТАНКОВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   14 точки
6 клас МАРИЯ ПЧМГ      13 точки
6 клас СТЕФАНИ ДЖЕЛЕБОВА   107 ОУ  13 точки
6 клас ЦВЕТОСЛАВ КИРИЛОВ   105 СОУ  13 точки
6 клас БОЖИДАР ИВАЙЛОВ МОГИЛАНСКИ   125  12 точки
6 клас ГЕОРГИ КАЛЧЕВ   119 СОУ  11 точки
6 клас Димитър Спасов   ЕСПА   11 точки
6 клас ИВА АЛЕКСАНДРОВА ИВАНОВА   125  11 точки
6 клас ИВАНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА   125  11 точки
6 клас КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ   ЧОУ П. Берон  11 точки
6 клас МАРИЯ АРСОВА   ЧОУ П. Берон  11 точки
6 клас МИЛА ЙОЛОВА   ЧОУ П. Берон  11 точки
6 клас РАДОСТИНА КЪРДЖЕВА   118   11 точки
6 клас РАЛИЦА НАНЧЕВА   ЧОУ П. Берон  11 точки
6 клас СИМЕОН МИНЕВ   2   11 точки
6 клас ВЕНЦИСЛАВ БОЖИЛОВ   ПЧМГ   10 точки
6 клас ДАНИЕЛ РАЙКОВ   122 ОУ  10 точки
6 клас ДЕСИСЛАВА ДОЙЧЕВА   125   10 точки
6 клас КАЛИНА ЙОРДАНОВА   125   10 точки
6 клас КАЛОЯН ВАЛЕРИЕВ СИМЕОНОВ МЕРИДИАН   22  10 точки
6 клас КРИСТИНА ДАМЯНОВА   31 СУЧЕМ  10 точки
6 клас Христина Светославова Атанасова   191  10 точки
6 клас БОЖИДАР ДАНАИЛОВ НЕДЕЛЧЕВ   125  9 точки
6 клас ИЛВАНА НОНЧЕВА   2   9 точки
6 клас КАЛИНА ИВАНОВА   119 СОУ  9 точки
6 клас Аделина Узунова   2 СОУ  8 точки
6 клас АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ПЕЛТЕКОВ   125  8 точки
6 клас БОРИС БЕЛОПИТОВ   125   8 точки
6 клас ВИКТОР ВЕЛКОВ   ЧОУ П. Берон  8 точки
6 клас ДАРИНА САРАФОВА   31 СУЧЕМ  8 точки
6 клас ДЕНИС ХРИСТОВ АТАНАСОВ   125  8 точки
6 клас ДИМИТЪР ЙОШЕВ   119 СОУ  8 точки
6 клас ЙОАНА ПОПНИКОЛОВА   119 СОУ  8 точки
6 клас КЛИМЕН КЛИМЕНТОВ   2   8 точки
6 клас ПЕТЪР МЕТОДИЕВ   104 ОУ  8 точки
6 клас София Желязкова   ЕСПА   8 точки
6 клас Цветелина Григорова Милчева   191  8 точки
6 клас АНТОНИО ГЕНОВ   ЕСПА   7 точки
6 клас ДЕНИЦА ПЕТРОВА   138 СОУ  7 точки
6 клас КЛИМЕНТ МАРИНОВ   2   7 точки
6 клас ЮЛИЯН СТЕФАНОВ РУСИНЯШКИ   125  7 точки
6 клас Ясен Губеров   ЕСПА   7 точки
6 клас АНТОНИО ТЕРЗИЙСКИ   ЧСОУ"ДРИТА"   6 точки
6 клас БЕНДЖАМИН ЧОЛАКОВ   134 СОУ  6 точки
6 клас ГЕОРГИ ХРИСТОВ МИЛЕНСКИ   125  6 точки
6 клас ДИМИТЪР ДИМИТРОВ   134 СОУ  6 точки
6 клас ТЕОДОР РУМЕНОВ ГРИГОРОВ   125  6 точки
6 клас АНЕЛИЯ НАЧЕВА МИХАИЛОВА   125  5 точки
6 клас ВИКТОРИЯ АЛЕКСИЧ   126 ОУ  5 точки
6 клас ДИМИТЪР НЕШЕВ   2   4 точки
6 клас ЦВЕТЕЛИНА ЕТОВА   119 СОУ  4 точки
6 клас ГЕОРГИ ИВАНОВ   105 СОУ  3 точки
6 клас ГЕОРГИ НИЗАМСКИ   122 ОУ  3 точки
6 клас ГЕОРГИ ДИМИТРОВ НЕЙКОВ   МЕРИДИАН 22  3 точки
6 клас Димитър Иванов Василев   81 СОУ  3 точки
6 клас ДИМИТЪР МАРИО МЕЧКОВ   125  3 точки
6 клас ЕЛИЦА ПЕТРОВА   119 СОУ  3 точки
6 клас ИЛИЯН МЛАДЕНОВ ИВАНОВ   89  3 точки
6 клас ИРИНА ДИМИТРОВА   122 ОУ  3 точки
6 клас ЙОАНА ГЕТОВА   31 СУЧЕМ  3 точки
6 клас КАЛОЯН АНТОНОВ НАНКОВ   125  3 точки
6 клас МАРИЯ НИКОЛОВА ЧОУ   П. Берон  3 точки
6 клас НАДЕЖДА ЗАХАРИЕВА ЗАХАРИЕВА   39  3 точки
6 клас НИКОЛА КРАСЕНОВ ВЕЛИКОВ   125  3 точки
6 клас ВЕНЕСА ТЕРЗИЕВА   104 ОУ  1 точки
6 клас ВЕРОНИКА СТЕФАНОВА   104 ОУ  1 точки
7 клас ДИАНА ВЕЛЕВА   107 ОУ  75 точки
7 клас ИВАНА ИВАЙЛОВА ИЛИЕВА   125  74 точки
7 клас НАДЕЖДА КОРИТАРЕВА   31 СУЧЕМ  74 точки
7 клас ИВАНКА ХРИСТОВА   125   73 точки
7 клас КАТИ СТОИЧЕВА   125   72 точки
7 клас СТОЯН ДИМИТРОВ   125   69 точки
7 клас МИХАИЛ ПЕТРОВ СТАМЕНОВ   125  67 точки
7 клас МИЛА СТОЙЧЕВА СЛЕПЦОВА   125  66 точки
7 клас ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ АТАНАСОВ   125  64 точки
7 клас АНДРЕИ СВЕТОСЛАВОВ АТАНАСОВ   125  62 точки
7 клас РАЯ ЛЮБЕНОВА   31 СУЧЕМ  59 точки
7 клас Елица Панковска   ЕСПА   58 точки
7 клас НИКОЛАЙ РАНГЕЛОВ   32 СОУ  54 точки
7 клас СТЕФАНА КУЗМОВА   107 ОУ  54 точки
7 клас ГЕРГАНА ПЕТКОВА   104 ОУ  53 точки
7 клас КРИСТИНА БОРИСОВА   31 СУЧЕМ  50 точки
7 клас КАЛИНА ГЕОРГАКИЕВА   105 СОУ  45 точки
7 клас ДИЛЯНА НЕДЯЛКОВА   105 СОУ  43 точки
7 клас ЛИЛИЯ ЙОВНОВА   ЧОУ П. Берон  43 точки
7 клас МИХАИЛ ЙОНЧЕВ   119 СОУ  42 точки
7 клас ЯНА МАРКОВА   22 СОУ  42 точки
7 клас ВАЛЕНТИН ПОМАКОВ ЧОУ"ВЕДА"     41 точки
7 клас АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСЕЕВ АЛЕКСОВ   125  40 точки
7 клас ЙОВЧО СТЕФАНОВ   31 СУЧЕМ  39 точки
7 клас АНТОАНЕТА АТАНАСОВА   31 СУЧЕМ  38 точки
7 клас АЛЕКСАНДРА ПУЗАЛКОВА   105 СОУ  37 точки
7 клас НЕВЕНА ДИМИТРОВА   162 ОУ  37 точки
7 клас АНТОН АНИКИН   ЧОУ П. Берон  36 точки
7 клас НИКОЛА МАЧОРСКИ   119 СОУ  36 точки
7 клас НИКОЛА СТОИЛОВ   31 СУЧЕМ  36 точки
7 клас СВИЛЕН РОСЕНОВ КАРАГИОЗОВ   81  36 точки
7 клас ГАБРИЕЛ ФЕНИКС ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ   ЧОУ СВ СОФИЯ  35 точки
7 клас МИНА ЙОТОВО   107 ОУ  35 точки
7 клас ХРИСТО ШОТЕВ   ЧОУ П. Берон  35 точки
7 клас ЛЮБА ЛЪЧЕЗАРОВА КАЧЕВА   125  34 точки
7 клас РАДА ГЕОРГИЕВА   119 СОУ  33 точки
7 клас ГЕОРГИ НЕДКОВ   119 СОУ  31 точки
7 клас Цветелина Богданова   ЕСПА   31 точки
7 клас АНДРЕА ГЕОРГИЕВА   18 СОУ  30 точки
7 клас БОРИС КОТОВ   18 СОУ  30 точки
7 клас ЕКАТЕРИНА ШЕКЕРОВА   31 СУЧЕМ  30 точки
7 клас МИЛЕНА ШИШКОВА   22 СОУ  30 точки
7 клас Иван Йотов   ЕСПА   29 точки
7 клас ЙОАНА МАСЛАРСКА   105 СОУ  29 точки
7 клас КАТЕРИНА БОРИСЛАВОВА ДАМЯНОВА   125  29 точки
7 клас МАРИНА МАНОВА   105 СОУ  29 точки
7 клас ВЕСЕЛА ПЕНЧЕВА   104 ОУ  28 точки
7 клас ИВО ГЕРГИНОВ   31 СУЧЕМ  28 точки
7 клас КАЛИН ЧАКЪРОВ   112 ОУ  27 точки
7 клас КАТЕРИНА АНТОНОВА   НУКК   27 точки
7 клас ВАСИЛ ИГНАТОВ   125   26 точки
7 клас ЕЛИЦА ТОЛЕВА   31 СУЧЕМ  26 точки
7 клас ЖАКЛИН РАДОЛОВА   107 ОУ  26 точки
7 клас БОРЯНА САВОВА   108 СОУ  25 точки
7 клас ОГНЯНА АСЕНОВА   162 ОУ  25 точки
7 клас КИРИЛ ХРИСТОВ КОСТОВ   35  24 точки
7 клас ЕЛЕНА СТАЙКОВА   31 СУЧЕМ  23 точки
7 клас ИЛИЯ БЕЛТЮНОВ   119 СОУ  23 точки
7 клас КАЛИНА МИРЧЕВА   105 СОУ  23 точки
7 клас ВАСИЛЕНА КОТУЛОВА   31 СУЧЕМ  22 точки
7 клас ХРИСТО ДЕМИРЕВ   112 ОУ  22 точки
7 клас Борислав Сотиров   ЕСПА   21 точки
7 клас ВИКТОРИЯ КРУМОВА   31 СУЧЕМ  21 точки
7 клас ЕМИЛ ХРИСТОВ   2   21 точки
7 клас АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА   31 СУЧЕМ  20 точки
7 клас КРИСТИЯН ДЖУКЕЛОВ   31 СУЧЕМ  19 точки
7 клас МАРИЕТА МИХОВА   31 СУЧЕМ  19 точки
7 клас КАТРИН ЙОРДАНОВ   104 ОУ  18 точки
7 клас СИМЕОН ТОДОРОВ   2   18 точки
7 клас РАЛИЦА БЕЛЧЕВА   31 СУЧЕМ  17 точки
7 клас БОЯН ИВАНОВ   18 СОУ  16 точки
7 клас РАДОСТИН ТОДОРОВ   105 СОУ  15 точки
7 клас ЙОАН ИЛИЕВ   2   14 точки
7 клас МАРИЯ ПАРГОВА   104 ОУ  14 точки
7 клас НИКИТА НИКОЛОВ   ЧОУ"СВ.СОФИЯ"   14 точки
7 клас МАРТИН МИТОВ   119 СОУ  13 точки
7 клас БОРИС ДЕКОВ   31 СУЧЕМ  12 точки
7 клас ГЕОРГИ КАЦАРСКИ   126 ОУ  12 точки
7 клас ЕЛИЦА ЧАУШЕВА   ЧОУ"ВЕДА"   11 точки
7 клас АЛИЯ МУСАЛЕХ   126 ОУ  10 точки
7 клас БИЛЯНА ЦОЛОВА   126 ОУ  10 точки
7 клас ВАЛЕНТИН ДОДЕВ   18 СОУ  10 точки
7 клас ИВАН ВЪЛЕВ   126 ОУ  10 точки
7 клас ЛЮБОСЛАВ ИВАНОВ   105 СОУ  10 точки
7 клас ЕРИК ТОПАЛСКИ   ЧОУ П. Берон  9 точки
7 клас ЕЛМИРА АТАНАСОВА   126 ОУ  8 точки
7 клас НИКОЛА ВЪТКОВ   112 ОУ  8 точки
7 клас ИВО НАКОВ   126 ОУ  7 точки
7 клас ДАНИЛА ПЕТРОВА   126 ОУ  6 точки
8 клас СЛАВИ СТОЕВ   1 АЕГ  58 точки
8 клас РАДОСТИН МИТКОВ   АК   53 точки
8 клас АЛЕКСАНДЪР ГРАДИНАРОВ   АК   49 точки
8 клас ГЕНЧО ХРИСТАКИЕВ   АК   47 точки
8 клас АНГЕЛ ТОНЧЕВ   1 АЕГ  44 точки
8 клас НЕДЯЛКО БРАДИНОВ   АК   44 точки
8 клас КАЛИНА ПЕТРОВА   АК   41 точки
8 клас ЛЮБОМИР ЧОПЕВ   164 ГПИЕ  41 точки
8 клас ЕЛИЦА АТАНАСОВА   1 АЕГ  36 точки
8 клас КАМЕЛИЯ МИХАЛКОВА   1 АЕГ  35 точки
8 клас ОГНЯН ТРЕНДАФИЛОВ   НПМГ   33 точки
8 клас ИВАН ВАСИЛЕВ   НПМГ   31 точки
8 клас ДАНАИЛ ИВАНОВ   АК   30 точки
8 клас ДЕСИСЛАВА ПАШКУЛОВА   1 АЕГ  30 точки
8 клас ИВА КИРИЛОВА   1АЕГ   30 точки
8 клас ЕВА РУСЕВА   АК   29 точки
8 клас ПЛАМЕН ХРИСТОВ   1 АЕГ  28 точки
8 клас ХРИСТО НИКОЛОВ БОГОЕВ   1АЕГ  25 точки
8 клас ПАВЕЛ БОЗМАРОВ   1 АЕГ  23 точки
8 клас ВАЛЕНТИН ПЛОЩАКОВ   1 АЕГ  20 точки
8 клас МАРИО МОРИС ЛЕВИЕВ   НПМГ  12 точки
9 клас РАДОСТИНА КАЛАЙДЖИЕВА   АК   57 точки
9 клас ИВАЙЛО МИТКОВ   АК   53 точки
9 клас КОНСТАНТИН КАРЧЕВ   АК   50 точки
9 клас ЗДРАВКО ЗАХАРИЕВ   АК   43 точки
9 клас РАЛИЦА МЛАДЕНОВА   АК   42 точки
9 клас АБЕЛ ПОГОСЯН   АК   41 точки
9 клас ИВАН ЦЕНОВ   АК   33 точки
9 клас КАЛОЯН АЛЕКСАНДРОВ ПЕТРОВ   35  29 точки
9 клас ИВЕТ ВЕНЕЛИНОВА ПИТКОВА   35  26 точки
9 клас ПЕТЪР РОСЕНОВ АНАСТАСОВ   НПМГ  26 точки
9 клас КОНСТАНТИН АЛЕКСАНДРОВ ОЦЕТОВ   35  20 точки
10 клас ВИКТОР ДАНИЕЛОВ КУЗМАНОВ   АК  60 точки
10 клас КАТРИН КРЕМ   АК   60 точки
10 клас МАРИЯ СТАМАТОВА   1 АЕГ  60 точки
10 клас КРИСТИЯН ТОМОВ   АК   55 точки
10 клас РИЧАРД МИХАЙЛОВ   АК   53 точки
10 клас ВЕСЕЛА КЕХАЙОВА   ЧЕГ"ЗЛАТАРСКИ"   34 точки
10 клас ЛЮБОСЛАВА КЕХАЙОВА   ЧЕГ"ЗЛАТАРСКИ"   22 точки
10 клас ВАСИЛЕНА ХРИСТОВА   ЧЕГ"ЗЛАТАРСКИ"   16 точки
10 клас КАРЛА ВИНЧЕВА   ЧЕГ"ЗЛАТАРСКИ"   13 точки
10 клас АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ   12 СОУ  3 точки
10 клас ДАНИЕЛА НАНКОВА   12 СОУ  3 точки
11 клас ВИКТОР МЕЧЕВ   1 АЕГ  60 точки
11 клас ЛОРА ХИНОВА   164 ГПИЕ  55 точки
11 клас ИВАЙЛО ВЪЛКОВ   АК   53 точки
11 клас МИРЕЛА КОСТАДИНОВА   91 НЕГ  53 точки
11 клас НЕНКО НЕНКОВ   1 АЕГ  53 точки
11 клас ЛЮБОМИР БЕДРОСЯН   АК   50 точки
11 клас ХРИСТИАН НЕДЯЛКОВ   АК   50 точки
11 клас МИЛА РАДОНОВА   91 НЕГ  46 точки
11 клас ДАНЕЛА КРЪЧКОВА   164 ГПИЕ  40 точки
11 клас ЧАМИ НГУЕН   1 АЕГ  32 точки
11 клас НЕДЕЛИНА ТОНЕВА   1 АЕГ  30 точки
11 клас ВИКТОР АТАНАСОВ   119 СОУ  29 точки
11 клас АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА   9 ФЕГ  27 точки
11 клас ДИЛЯН АСЕНОВ   119 СОУ  27 точки
11 клас БОЯН КИРИЛОВ   119 СОУ  16 точки
11 клас БОРИС МИЛАНОВ   ЧСОУ"ДРИТА"   13 точки
11 клас ИВА ЧЕТИНОВА   ЧСОУ"ДРИТА"   12 точки
12 клас КРИСТИАН КИРАДЖИЕВ   АК   60 точки
12 клас КАЛОЯН МЕТОДИЕВ   1 АЕГ  56 точки
12 клас ИЗАБЕЛ ГАНДИЛЕВА   2 АЕГ  52 точки
12 клас КОНСТАНТИН КОТЕВ   1 АЕГ  50 точки
12 клас КРИСТИЯН КЪНЧЕВ   1 АЕГ  45 точки
12 клас ЦВЕТЕЛИНА НЕДЕЛКОВА   2 АЕГ  39 точки
12 клас ЗАХАРИ ТАСКОВ   157 ГИЧЕ  38 точки
12 клас ЕМИЛ ЯРЪМОВ   АК   37 точки
12 клас ИВАН-ВЕЛИСЛАВ ПЕТРОВ   2 АЕГ  37 точки
12 клас КРИСТИЯН Димитров   2 АЕГ  35 точки
12 клас РЕНЕТА МИТЕВА   2 АЕГ  32 точки
12 клас ГЕОРГИ АРНАУДОВ   2 АЕГ  28 точки
12 клас АНТОАН АТАНАСОВ   2 АЕГ  27 точки
12 клас ДАМЯН МАРИНОВ   2 АЕГ  26 точки
12 клас ДЕЛЯН ИВАНОВ   2 АЕГ  26 точки
12 клас АЛЕКСАНДЪР МИЛАНОВ   2 АЕГ  15 точки
12 клас ДИАНА ДЗИРА   119 СОУ  15 точки
12 клас КРАСИМИР АЛЕКСИЕВ   119 СОУ  15 точки
12 клас КОНСТАНТИН ВЪЛКОВ   2 АЕГ  9 точки
12 клас ВЛАДИМИР НАЧЕВ   2 АЕГ  8 точки
12 клас ВИКТОРИЯ ДИНЕКОВА   2 АЕГ  7 точки
12 клас АНТОН МАРИНОВ   119 СОУ  6 точки
12 клас ИЛИАНА ГЕОРГИЕВА   НСОУ   4 точки

Данните с резултатите и класирането са по информация на Секция "Изток" - Съюз на математиците в България.

За допълнителна информация и справки - 125 СОУ кабинет 402.
Приемно време:
ПОНЕДЕЛНИК 19.12.2011г от 11:00 до 13:00
ВТОРНИК 20.12.2011г от 12:15 до 13:15
СРЯДА 21.12.2011г от 11:00 до 12:15

Статистика от състезанието

Коледно математическо състезание 2011г. - Първите 20 училища по брой участници

Първите 20 училища класирани по брой първокласници взели участие в Коледното математическо състезание 2011 г.

Написано от Екипа на Parvolak.com.

5 гласа

0 коментара

Добавете коментар